نمناک ورزشفوتبال محرومیت محسن فروزان به خاطر مدل بودن همسرش
محسن فروزان ، محرومیت محسن فروزان
محسن فروزان به مدت سه ماه از تمام فعالیت های فوتبالی محروم شده است که دلیل این محرومیت شغل همسر وی می باشد.

علت محرومیت سه ماهه محسن فروزان

محسن فروزان دروازه بان فوتبال می باشد. وی هم اکنون عضو تیم صبای قم است. این دروازبان به دلیل اینکه همسرش مشغو کار مدلینگ و تبلیغات بوده و اقدام به انتشار تصاویرش در فضای مجازی می کرده با حکم محکومیت فدراسیون فوتبال مواجه شده است.

همسرش نسیم نهالی بعد از این حکم اقدام به پاک کردن عکس ها نمود. به دلیل فعالیت های همسرش در فضای مجازی توسط کمیته اخلاق به سه ماه محرومیت محکوم شد.

با حکم مرتضی تورک رئیس کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال، محسن فروزان دروازه بان پیشین استقلال تهران که لیگ شانزدهم در صبای قم حضور داشت، به مدت 3 ماه از هر گونه فعالیت رسمی در حوزه ی فوتبال محروم شد.

در حکم منتشر شده برای این بازیکن آمده است که اقدامات صورت گرفته از سوی همسر قانونی این بازیکن به گونه ای است که به جهت انتساب همسر وی به اهالی فوتبال و شخص مشارالیه و انعکاس آن در فضای مجازی بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و سپس در سطح افکار عمومی موجب ورود لطمه به اعتبار فوتبال و حسن شهرت فدراسیون فوتبال در افکار عمومی گردیده است.

البته بنابر حکم کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال این حکم که به صورت غیابی صادر شده، ظرف مدت یک هفته قابل اعتراض در کمیته محترم استیناف است. 
 

حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال:

 
 
محسن فروزان

محرومیت 3 ماهه محسن فروزان


پاک شدن پست های اینستاگرام همسر محسن فروزان

همسر محسن فروزان تمامی پست های صفحه شخصی خود در اینستاگرام را حذف کرد.با درصد احتمال بالایی می توان گفت که نسیم نهالی (همسر محسن فروزان)به دلیل محرومیت 3 ماهه همسرش اقدام به این کار کرده است.

وی همچنین با پست زیر اینستاگرام خود را آپدیت کرد.!

پست نسیم نهالی

 

محرومیت محسن فروزان به خاطر مدل بودن همسرش

محرومیت محسن فروزان به خاطر مدل بودن همسرش
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : ورزش سه _ نمناک/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف