نمناک فرهنگ و هنرچهره ها موضع گیری محسن قرایی کارگردان سد معبر در مقابل ترامپ
محسن قرایی ، محسن قرایی کارگردان
محسن قرایی کارگردان فیلم سینمایی سد معبر در جشنواره بوسان بعد از دریافت جایزه بهترین فیلم در برابر دونالد ترامپ موضع گیری کرد و سخنی را خطاب به این رئیس جمهور جنجالی گفت.
تاریخ انتشار : 30 مهر 1396

ناگفته های محسن قرایی کارگردان در جشنواره بوسان

سد معبر فیلمی به کارگردانی محسن قرایی با بازی حامد بهداد ، باران کوثری و محسن کیایی در جشنواره بوسان توانست جایزه بهترین فیلم را دریافت کند . سخنرانی محسن قرایی کارگردان این فیلم سینمایی در مراسم اختتامیه بسیار جالب بود.

در اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم بوسان در کره جنوبی کارگردان فیلم «سد معبر» جایزه خود را در بخش «جریان های نو» دریافت کرد.

سخنرانی جالب محسن قرایی در اختتامیه جشنواره بوسان

وی در سخنرانی خود گفت:عصر بخیر، اول از همه می خواهم از آقای کیم جی سوک فقید تشکر کنم که از فستیوال فیلم بوسان حمایت کرد. همچنین از اعضای هیات داوران تشکر می کنم. از تهیه کننده ام بهمن کامیار، توزیع کننده فیلم محمد اطبایی، شهره گلپریان و باران کوثری تشکر می کنم که کمکم کردند فیلمم را بسازم.

قرایی در بخش دیگر صحبت هایش که به انگلیسی انجام شد با اشاره به حامد بهداد بازیگر فیلمش که در سالن حضور داشت، عنوان کرد:از بازیگر اولم آقای حامد بهداد که اینجا با ما هست تشکر می کنم و در نهایت سخنی درباره آقای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دارم و می خواهم بگویم او چیزی که نمی داند این است که ما مردم ایران از او خوشمان نمی آید.

محسن قرایی و حامد بهداد

محسن قرایی و حامد بهداد در اختتامیه جشنواره بوسان

بخش مسابقه «جریان های نو» جشنواره فیلم بوسان شنبه صبح (21 اکتبر) برندگان جایزه اصلی این جشنواره آسیایی را معرفی کرد.

جشنواره بوسان که امسال به ریاست الیور استون کارگردان آمریکایی برگزار شد در بیست ودومین دوره خود با تمرکز بر سینمای مدرن «دیدگاه های تاریک و افسرده» را مورد توجه خاص قرار داده بود.

«سد معبر» فیلمی از محسن قرایی از ایران و فیلم کیم اوی-سیئوک کره ای درامی با عنوان «پس از مرگ من» به عنوان دو برنده جایزه «جریان های نو» که به فیلم اول یا دوم فیلمسازان اهدا می شود، معرفی شدند.

موضع گیری محسن قرایی کارگردان سد معبر در مقابل ترامپ

موضع گیری محسن قرایی کارگردان سد معبر در مقابل ترامپ
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف