نمناک اخبارورزشی همه حاشیه های محسن مسلمان در پرسپولیس + عکس
عکس پر حاشیه مسلمان ، رابطه شکرآب مسلمان و برانکو
کریم باقری نسبت به عکس پر حاشیه مسلمان در بازی پرسپولیس و الجزیره واکنش نشان داد و از احتمال رفتن مسلمان از این تیم اظهار بی اطلاعی کرد.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1397

واکنش باقری به عکس پر حاشیه مسلمان تا خداحافظی او از پرسپولیس

پرسپولیس موفق شد در دقایق پایانی و با گل سیدجلال حسینی از سد الجزیره امارات بگذرد و جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را کسب کند. زمان به ثمر رساندن گل عکسی از نیمکت پرسپولیس منتشر شد که نشان می داد محسن مسلمان از به ثمر رسیدن گل خوشحال نیست.

ماجرای عکس پر حاشیه مسلمان

کریم باقری دستیار ایرانی برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه ای در این مورد گفت:« من خودم آنجا بودم و کسی از تیم را ناراحت ندیدم. عکس خیلی فرق می کند با آنچه شما زنده با آن برخورد می کنید. عکس، تصویر یک لحظه را نشان می دهد در حالی که شما وقتی در محل حاضر باشید خیلی خوب و بهتر می توانید تشخیص دهید که اطرافیان تان خوشحالند یا ناراحت. کار برخی رسانه ها این است که به حواشی بپردازند و اینطور مسائل را بزرگ کنند که البته این هم بخشی از کارتان است و ایرادی به آن وارد نیست. در آن لحظه که شما در مورد آن صحبت می کنید من واقعا محسن را ناراحت ندیدم و حتی بغل من هم آمد. شخصا مخالف این موضوع هستم و اعتقادم این است مسلمان مثل همه بازیکنان خوشحال بود.

باقری و مسلمان

عکس پرحاشیه مسلمان در بازی با الجزیره

توضیحات کریم باقری درباره عکس پر حاشیه مسلمان

کریم باقری ادامه داد:«متاسفانه این اتفاق در مورد خود من هم یک بار رخ داد. در مراسم تنفیذ رئیس جمهور شرکت داشتم و بعد از مراسم دیدم عکسی از من منتشر شده که به دوربین خیره شده ام، در حالی که در مراسم اصلا دوربینی ندیدم و ناخودآگاه به جلو خیره شده بودم. شاید خیلی روی این تصویر قضاوت های متفاوتی کردند و اعتقاد داشتند من از موضوعی ناراحتم در حالی که اصلا این طور نبود. برای همین می گویم روی عکس نباید فردی را قضاوت کرد و شاید آن عکس طوری زوم و طراحی شده باشد که ذهن بیننده را متوجه مسئله ای کند. اسم این تصاویر را باید شکار عکاسان گذاشت اما نباید در مورد آن قضاوت کرد.»

رابطه شکرآب مسلمان و برانکو

مشکل برانکو و مسلمان چیست؟

رابطه شکرآب مسلمان و برانکو

باقری درباره رابطه شکرآب شده مسلمان و برانکو گفت:«من کاری به این مسائل ندارم. سرمربی تیم تصمیم گیرنده نهایی در مورد همه موارد است. اجازه دهید به هر تصمیمی که از سوی برانکو گرفته شده یا می شود احترام بگذاریم و تابع آن باشیم. از شما رسانه ها هم می خواهم این قدر به این موضوع نپردازید. سرمربی تیم در مصاحبه هایش بارها در رابطه با موضوع مسلمان صحبت کرده و من نمی دانم شما رسانه ها چرا دست بردار قضیه نیستید. البته طبیعی است که دوست داشته باشید به حواشی بپردازید. دستیار برانکو درباره رفتن یا ماندن مسلمان در پرسپولیس گفت:« ماندن یا رفتن مسلمان به من و شما ارتباطی ندارد. او خودش در این مورد تصمیم گیرنده است.»

خداحافظی مسلمان از پرسپولیس

رفتن مسلمان از پرسپولیس صحت دارد؟

خداحافظی مسلمان از پرسپولیس؟

سرمربی پرسپولیس با غلبه بر الجزیره به هرشکلی بود تیمش را به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برد و جشن 90 هزار نفری در ورزشگاه آزادی برگزار کرد. پرسپولیس با گل نجات بخش سیدجلال حسینی الجزیره امارات را از پیش رو برداشت و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. پرسپولیسی ها در تمام طول 90 دقیقه که بازی پر استرسی را دنبال می کردند، لحظات پر التهابی را تجربه کردند.

نیمکت نشینی مسلمان

علت نیمکت نشینی مسلمان چیست؟

نیمکت نشینی مسلمان

وقتی سرخپوشان با شلیک دیدنی احمد نوراللهی از حریف پیش افتادند، برانکو منشا را به جای سیامک نعمتی وارد زمین کرد تا فشار را روی دروازه الجزیره حفظ کند اما با گل تساوی بخش اماراتی ها اضطراب و دلهره به اردوی سرخپوشان بازگشت. در حالیکه از گوشه و کنار استادیوم صدای تشویق محسن مسلمان به گوش می رسید، برانکو روی نظرش درباره این بازیکن پافشاری کرد و در بحرانی ترین شرایط هم به بهترین پاسور لیگ هفدهم بازی نداد. حتی زمانی که گره به کار پرسپولیس افتاده بود، بشار رسن ترجیح برانکو بود تا کار مسلمان حتی به گرم کردن پشت دروازه هم نرسد.

مسلمان به سپاهان می رود؟

احتمال رفتن مسلمان از پرسپولیس

مسلمان به سپاهان می رود؟

پرفسور که به تازگی قراردادش با پرسپولیس را به مدت دو فصل تمدید کرده، نقد هواداران را به جان خرید و این ریسک را کرد تا حتی در صورت عدم صعود به دور بعد از مواضعش در قبال مسلمان عقب نشینی نکند. حالا با برد پرسپولیس همه هوادار برانکو هستند و دیگر کمتر کسی می تواند به این مربی کروات در مورد ترکیب تیم خرده بگیرد. در حالیکه همه نیمکت نشینان پرسپولیس در دقایق پایانی با لبخند و هیجان بازی را دنبال می کردند، تصاویر تلویزیونی چهره مغموم و درهم مهندس سرخپوشان را نشان می داد. شاید امشب آخرین حضور مسلمان در ورزشگاه آزادی همراه با سرخپوشان بود چرا که او از پیشتر اعلام کرده بود در صورت عدم تغییر شرایطش به پیشنهاد دیگر تیم من جمله سپاهان جدی تر فکر خواهد کرد.

همه حاشیه های محسن مسلمان در پرسپولیس + عکس

همه حاشیه های محسن مسلمان در پرسپولیس + عکس
: امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرآنلاین / ورزش سه / ک
این مطلب مفید بود ؟
5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف