نمناک فرهنگ و هنرموسیقی اقدام خیر محسن چاوشی برای نجات جوان اعدامی
محسن چاوشی ، سهیل
محسن چاوشی با انتشار آهنگ گلدون از مردم خواست تا برای پرداخت دیه و آزادی (سهیل) نوجوان اعدامی کمک کنند.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1395

حمایت محسن چاوشی از نوجوان محکوم به اعدام

محسن چاوشی سهیل، جوانی را که در 15 سالگی مرتکب یک قتل شده بود، با فراخوانی برای مهیا شدن دیه او، از مرگ نجات داد.بعد از انتشار قطعه گلدون و اعلام راه های کمک طرفداران چاوشی برای پرداخت دیه، دقایقی قبل این خواننده پر طرفدار خبر از جمع آوری مبلغ مورد نیاز برای نجات این اعدامی داد.

حمایت محسن چاوشی از یک نوجوان در حال اعدام و انتشار آهنگی از سوی این خواننده پرطرفدار کشورمان برای تامین هزینه دیه این نوجوان اتفاق جالب توجهی بود که در فرصتی کوتاه مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

سهیل

محسن چاوشی خواننده کشورمان

چاوشی در که اولین روزهای هفته گذشته بالاخره پس از مدت ها قطعه ویژه خود را با عنوان «زندان» برای برنامه خندوانه شبکه نسیم منتشر کرد؛
در آخرین روز این هفته نیز قطعه دیگری را منتشر کرد که بر خلاف اثر «زندان»، فضایی عاطفی و آرام داشت.

چاوشی همزمان با انتشار این قطعه در کانال تلگرامیش نوشت:
«سهیل ٧ روز با طناب دار فاصله دارد. امشب آهنگ گلدون رو تقدیم میکنم،
هرکس کار رو دانلود کرد در حد توانش مبلغی رو برای نجات سهیل واریز کنه به شماره حساب درج شده در عکس … میدونم که شرمسارم نمیکنین.»

سهیل (نام مستعار) نوجوانی است در یکی از روستاهای کرمانشاه زندگی میکرده است و در 15 سالگی پس از یک نزاع با جوانی در روستایشان او را به قتل می رساند. حالا بیش از 5 سال است که در کانون اصلاح و تربیت به سر می برد و برای آزادی از مجازات نیازمند پرداخت مبلغ دیه است و محسن چاوشی نیز که پیش از این بارها مخاطبان خود را برای حضور در فعالیت های مردمی
تشویق کرده است، همانند دفعات قبل برای این حرکت پیشقدم شد و از مخاطبانش خواست که در حدتوانشان برای رفع این مشکل دست به کار شوند.

استقبال بالای مخاطبان از این حرکت آقای خاص موسیقی پاپ را می توان از آمار بازدیدهای «آهنگ گلدون» نیز تشخیص داد.
آهنگی که تاکنون 1.7 میلیون بار توسط مخاطبانکانال های تلگرام دیده شده است و متنی که همراه با آن آمده بیش از 2 میلیون بار توسط کاربران تلگرام دست به دست شده تا ندای کمک خیرخواهانه پرطرفدارترین خواننده حال حاضر موسیقی پاپ کشورمان بیش از پیش به گوش خیرین و علاقمندان این گونه فعالیت ها برسد.

اقدام خیر محسن چاوشی برای نجات جوان اعدامی

اقدام خیر محسن چاوشی برای نجات جوان اعدامی
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 23
برگرفته از نیک صالحی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 22 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف