نمناک فرهنگ و هنرموسیقی ماجرای ممنوع الکاری محسن چاوشی حقیقت دارد؟!
محسن چاوشی ، ممنوع الکاری محسن چاوشی
خبر ممنوع الکاری محسن چاوشی بعد از انتشار آهنگ خوزستان در فضای مجازی منتشر شد و این خواننده پاپ با انتشار پستی به این خبر واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1397

شایعه ممنوع الکاری محسن چاوشی

فضای مجازی باز هم غوغا به پا کرد . روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر و به سرعت دست به دست شد که حکایت از ممنوع الکاری محسن چاوشی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان داشت.

در اخبار منتشر شده در خصوص ممنوع الفعالیتی محسن چاوشی گفته شده بود که این هنرمند کشورمان بعد از انتشار آهنگ خوزستان ممنوع الکار شدند.

محسن چاوشی ممنوع الکاری را تکذیب کرد

محسن چاوشی در آخرین پست منتشر شده در اینستاگرامش در واکنش به خبر ممنوع التصویری اش در یکی از کامنت ها نوشت :ممنوع الکار نیستم.

محسن چاوشی

تکذیب محسن چاوشی درخصوص ممنوع الکار بودن

محسن چاوشی در کانال تلگرامی اش نیز ممنوع الکاری را تکذیب کرد و نوشت :خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممنوع الفعالیتی محسن چاوشی صحت ندارد و تکذیب میگردد.

محسن چاوشی

پوستر آهنگ خوزستان محسن چاوشی

خوزستان آهنگ جدید محسن چاوشی است که در سالروز آزادسازی خرمشهر منتشر شد. ترانه سرای این آهنگ حسین صفا است و آهنگسازی و تهیه کنندگی این اثر را محسن چاوشی برعهده دارد. هادی حسینی تهیه کننده آهنگ خوزستان است.

محسن چاوشی

محسن چاوشی خواننده سریال شهرزاد

خانواده محسن چاوشی به دلیل شغل پدرش به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در شهر خرمشهر متولد شد . این هنرمند موسیقی پاپ کشورمان که با خواندن آهنگ فیلم سنتوری به شهرت زیادی در بین مردم دست یافت ، این شهرت و محبوبیت را با آهنگ های سریال شهرزاد تکمیل کرد.

آیا محسن چاوشی ممنوع الکار است؟

ماجرای ممنوع الکاری محسن چاوشی حقیقت دارد؟!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 22
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 20 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف