نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خبر پدر شدن محسن کیایی در دورهمی لو رفت + تصاویر
محسن کیایی ، مصطفی و محسن کیایی
مصطفی و محسن کیایی شب گذشته 20 بهمن 1396 مهمان برنامه دورهمی شدند و درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجشان گفتند و خبر پدر شدن محسن کیایی در دورهمی فاش شد.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1396

شب متفاوت دورهمی با مصطفی و محسن کیایی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 20 بهمن 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان مصطفی و محسن کیایی کارگردان و بازیگر کشورمان بود.

بعد از سلام و احوال پرسی مهران مدیری درباره حضور مصطفی و محسن کیایی در دورهمی گفت:ما از وسط نشست خبری جشنواره فجر این دو برادر را به اینجا آورده ایم و درباره وضعیت جشنواره فجر پرسید که مصطفی گفت:خداراشکر استقبال از فیلمم خوب بود و ما سانس های فوق العاده هم داشتیم و مهم همین دوست داشتن مردم است و اینکه مردم فیلم من را ببینند و دوست داشته باشند.

مصطفی و محسن کیایی و شیطنت هایی دوران کودکی

مجری دورهمی درباره سن مصطفی و محسن کیایی پرسید که محسن گفت:مصطفی 5 سال از من بزرگتر است و من همیشه از مصطفی الگوبرداری میکردم و از همان سالهای نوجوانی که مصطفی تئاتر کار میکرد من از مدرسه فرار میکردم و سر صحنه تئاتر مصطفی حاضر میشدم و الگوی من همیشه مصطفی بوده است و درباره تاریخ تولد جالبش گفت :من 1366/6/6 ساعت 6 صبح به دنیا آمده ام و با این صحبت مصطفی کیایی به شیطنت های محسن و خودش در دوران کودکی اشاره کرد و ادامه داد :ما به تازگی مادرمان را از دست داده ایم و باید بگویم که خیلی مادرمان را اذیت کرده ایم با شیطنت هایی که در دوران کودکی داشتیم. من و محسن هر روز با هم دعوا داشتیم و کتک کاری مفصلی میکردیم و وقتی پدرمان به خانه می آمد همیشه صورتمان سرخ بود از دعواهای فیزیکی که داشتیم.

مصطفی و محسن کیایی

شب جذاب مصطفی و محسن کیایی در دورهمی

در ادامه این صحبت ها محسن کیایی به شیطنت های کودکی و علاقه اش به فوتبال اشاره کرد و گفت :من و مصطفی خیلی شیطنت داشتیم در خانه و الان واقعا باید از پدر و مادرم معذرت خواهی کنم . من علاقه زیادی به فوتبال داشتم و حتی فوتبال حرفه ای را برای تیم پرسپولیس بازی میکردم اما زانویم آسیب دید و مجبور شدم فوتبال را کنار بگذارم و از طرفی الگوبرداری من از مصطفی باعث شد به سمت بازیگری بیایم و بعد از گذراندن سه دوره و تحصیلات دانشگاهی وارد این حرفه شدم.

مهران مدیری از برادران کیایی پرسید شما یک برادر دیگر هم دارید که محسن گفت :بله میلاد 7 سال از من کوچکتر است و عکاسی میکند و در حال حاضر در دانشگاه فیلمبرداری میخواند و مصطفی به شوخی گفت :اگر تعدادمان بیشتر بود به راحتی کل عوامل یک فیلم را تشکیل میدادیم.

خصوصیات اخلاقی مصطفی و محسن کیایی در دورهمی لو رفت

مهران مدیری از مصطفی کیایی پرسید محسن از شما عصبانی تر است ؟ در این باره توضیح دهید که مصطفی گفت:بله من از محسن آرام تر هستم فقط موقع رانندگی آدم دیگری میشوم و خیلی عصبانی میشوم و به شوخی گفت آن موقع میشوم محسن..... محسن کیایی هم در تکمیل این صحبت به رانندگی فوق العاده مصطفی اشاره کرد و گفت:پدرم راننده بسیار خوبی است و مصطفی هم به او رفته است و به نظرم به راحتی میتوانست راننده رالی شود.

مهران مدیری از برادران کیایی خواست یک صفت بد درباره هم بگویند که مصطفی گفت:یکی از صفات اخلاقی حرص دربیار محسن این است که اگر از کسی خوشش بیایید آنقدر از او تعریف میکند که کلافه ات میکند و محسن این تعریف را با یک حسن از مصطفی آغاز کرد و گفت :مصطفی خیلی آدم صبوری است و من همیشه به این صبور بودن غبطه میخورم و درباره یک صف بد در او باید بگویم که مصطفی پشت تلفن خیلی بد صحبت میکند یعنی مدل بدی دارد و شل صحبت میکند و حرص آدم را در می آورد و این صحبت باعث واکنش مصطفی شد و در جواب برادرش گفت :من کلا از تلفنی صحبت کردن بدم می آید ، من زمانی که با همسرم نامزد بودیم شاید دو دقیقه هم با او صحبت نکرده ام و به تنبلی محسن اشاره کرد و گفت :بنده خدا خانمش باید محسن را به زور توی خانه جابجا کند .

ماجرای ازدواج و عاشق شدن مصطفی و محسن کیایی

صحبت برادران کیایی به ماجرای عاشق شدن و ازدواجشان رسید و مصطفی این بحث را آغاز کرد و ادامه داد :من 4 سال به همسرم آشنا بودم و این آشنایی سال 90 به ازدواج ختم شد و در حال حاضر دو فرزند دارم ، کارن پسرم 4 سال دارد و دخترم جانان 3 ماهه است ، محسن از من زودتر ازدواج کرد.

مصطفی و محسن کیایی

مصطفی و محسن کیایی در کنار مهران مدیری در دورهمی

محسن کیایی درباره ماجرای ازدواج و آشنایی شان گفت:من سه سال با خانمم همکار بودیم ، 2 سال عقد بودیم و الان 11 سال است که ازدواج کرده ایم و اینقدر مصطفی دعوایمان کرد که بچه بیاورید بالاخره راضی شدیم که بچه بیاوریم و باید بگویم که دخترم اردیبهشت امسال به دنیا می آید.

خاطرات جذاب محسن کیایی از برادرش

محسن کیایی در ادامه این گفتگوی جذاب خاطراتی از مصطفی تعریف کرد و گفت :ما عقد بودیم و من میخواستم همسرم را به منزلشان برسانم و رفتم داخل اتاق که سوئیچ ماشین را بردارم ، صدای خوردن کلیدها به هم مصطفی را از خواب بیدار کرد و چون همیشه هیجان زده از خواب بیدار میشود با هیجان و تعجب پرسید چی شده ؟ چه اتفاقی افتاده؟ و من در کمال تعجب گفتم هیچی نشده مصطفی بخواب و طبق معمول یک لیوان آب خواست و خوابید .

بازیگر بارکد ادامه داد:مصطفی کلا خیلی هیجان زده میشود یکبار دیگر من پشت در قایم شدم و وقتی مصطفی با کیف سامسونت همیگی اش از در وارد خانه شد پشت سرش به راه افتادم و او را ترساندم و مصطفی شاید یک ربع من را کتک زد .

در ادامه این گفتگو مصطفی کیایی به وضعیت کنونی سینما اشاره کرد و از عصر یخبندان و بارکد به عنوان بهترین بازی های محسن یاد کرد و محسن عصر یخبندان را بهترین فیلم برادرش دانست.

مهران مدیری در بخش های پایانی گفتگو به حضور در فضای مجازی اشاره کرد و مصطفی کیایی درباره این موضوع گفت :من طرفدار تیم پرسپولیس هستم و در یک بازی به نظرم عملکرد یکی از بازیکنان خیلی خوب نبود و من با گذاشتن یک پست از عملکرد او در بازی انتقاد کردم و طرفداران پرسپولیس آنقدر به من لطف داشتند که سریع پست را پاک کردم.

در بخش پایانی گفتگو محسن کیایی درباره علت اصلی حضور در برنامه دورهمی گفت :مادرم خیلی دوست داشت ما در این برنامه شرکت کنیم و همیشه میگفت اگر دعوتتان کردند حتما بروید و مطمئنم الان اینجاست و ما را میبیند و از خدا میخواهم به ما کمک کند تا زودتر حالمان خوب شود و در پایان از همسرش برای تمام سختی هایی که در زندگی با او کشیده بود تشکر کرد و مصطفی کیایی هم از زحمات همسرم در این سه ماه که دخترشان متولد شده و او کمتر کنارشان بوده است تشکر کرد.

هدیه مصطفی و محسن کیایی به موزه دورهمی هم بخش جالب دیگری بود که در برنامه شب گذشته مطرح شد. مصطفی کیایی یک تابلو با عکس بازیگران چهارراه استانبول و امضای آنها به موزه دورهمی تقدیم کرد و محسن کیف سامسونت مصطفی در دوران دبیرستان را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

خبر پدر شدن محسن کیایی در دورهمی لو رفت + تصاویر

خبر پدر شدن محسن کیایی در دورهمی لو رفت + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف