محسن یگانه

آهنگسازی محسن یگانه برای آلبوم محمد اصفهانی

تاریخ انتشار : 7 دی 1392کد مطلب : 5372زمان مطالعه : 1 دقیقه
محمد اصفهانی خواننده با تجربه و پیشکسوت موسیقی پاپ ایران در آلبوم جدید خود با محسن یگانه همکاری می کند. محسن یگانه قرار است برای آلبوم جدید محمد اصفهانی آهنگسازی کند.

محمد اصفهانی، خواننده موسیقی پاپ کشورمان گفت:در آلبوم جدیدم با محسن یگانه همکاری خواهم داشت به نحوی که قرار است، یگانه آهنگسازی یکی از قطعه ها را انجام دهد.
وی افزود:آلبوم جدیدم هم اکنون در مرحله چینش قطعات قرار دارد و هنگامی که به ترتیب کلی آلبوم دست پیدا کنیم، آن را اجرا می کنیم.

محمد اصفهانی

اصفهانی با اشاره به زمان کنسرت خود، اظهارات داشت:پس از کنسرتی که سیزدهم تیر در برج میلاد برگزار کردم، تمایل دارم برای کنسرت بعدی بتوانم آثار و رپرتوار جدیدی را روی صحه ببرم.
گفتنی است؛ آخرین آلبوم منتشر شده محمد اصفهانی «بی واژه» نام داشت و او در سیزدهم تیر با استقبال جمع بسیاری از طرفدارانش، در برج میلاد روی صحنه رفت.

کنسرت تیرماه محمد اصفهانی

ترانه سراهای آلبوم بی واژه را، مرجان محمدی،ترانه مکرم،اهورا ایمان،عبدالجبار کاکایی و رویا میرفخرایی تشکیل می دهند.
قطعه های این آلبوم را بی واژه،معجزه،غم دوری،باور نکن،اگه باشی،رستگاران،فردای پنهان،ناجی،غزال،بی واژه رمانتیک و خورشید فردا تشکیل می دهند.
همچنین پدرام کشتکار،پوریا حیدری،تویجان،علیرضا کهن دیری،آریا عظیمی نژاد و پوریا نیک پور به عنوان آهنگسازان و تنظیم کنندگان در این آلبوم با اصفهانی همکاری داشته اند.

آهنگسازی محسن یگانه برای آلبوم محمد اصفهانی

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از inn.ir,yjc.ir
نظرات
وبگردی