نمناک فرهنگ و هنرموسیقی آهنگسازی محسن یگانه برای آلبوم محمد اصفهانی
محسن یگانه ، محمد اصفهانی
محمد اصفهانی خواننده با تجربه و پیشکسوت موسیقی پاپ ایران در آلبوم جدید خود با محسن یگانه همکاری می کند. محسن یگانه قرار است برای آلبوم جدید محمد اصفهانی آهنگسازی کند.
تاریخ انتشار : 7 دی 1392

محمد اصفهانی، خواننده موسیقی پاپ کشورمان گفت:در آلبوم جدیدم با محسن یگانه همکاری خواهم داشت به نحوی که قرار است، یگانه آهنگسازی یکی از قطعه ها را انجام دهد.
وی افزود:آلبوم جدیدم هم اکنون در مرحله چینش قطعات قرار دارد و هنگامی که به ترتیب کلی آلبوم دست پیدا کنیم، آن را اجرا می کنیم.

محمد اصفهانی

اصفهانی با اشاره به زمان کنسرت خود، اظهارات داشت:پس از کنسرتی که سیزدهم تیر در برج میلاد برگزار کردم، تمایل دارم برای کنسرت بعدی بتوانم آثار و رپرتوار جدیدی را روی صحه ببرم.
گفتنی است؛ آخرین آلبوم منتشر شده محمد اصفهانی «بی واژه» نام داشت و او در سیزدهم تیر با استقبال جمع بسیاری از طرفدارانش، در برج میلاد روی صحنه رفت.

کنسرت تیرماه محمد اصفهانی

ترانه سراهای آلبوم بی واژه را، مرجان محمدی،ترانه مکرم،اهورا ایمان،عبدالجبار کاکایی و رویا میرفخرایی تشکیل می دهند.
قطعه های این آلبوم را بی واژه،معجزه،غم دوری،باور نکن،اگه باشی،رستگاران،فردای پنهان،ناجی،غزال،بی واژه رمانتیک و خورشید فردا تشکیل می دهند.
همچنین پدرام کشتکار،پوریا حیدری،تویجان،علیرضا کهن دیری،آریا عظیمی نژاد و پوریا نیک پور به عنوان آهنگسازان و تنظیم کنندگان در این آلبوم با اصفهانی همکاری داشته اند.

آهنگسازی محسن یگانه برای آلبوم محمد اصفهانی

آهنگسازی محسن یگانه برای آلبوم محمد اصفهانی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از inn.ir,yjc.ir
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف