نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت تخصصی ترین محصولات مراقبت از زخم در بازار طب
محصولات مراقبت از زخم ، مراقبت از زخم بستر
رسالت ما در شرکت بازارطب، در اختیار گذاشتن دانش و تکنولوژی روز دنیای پزشکی و از بین بردن خلأ تجهیزات پزشکی در حوزه زخم و استومی است.

محصولات مراقبت از زخم

همه افراد در دوران کودکی بارها ایجاد خراش، ساییدگی و زخم روی پوست خود را تجربه کرده اند اگرچه شاید درد یا ناراحتی آن زمان را فراموش کرده باشید، خاطره برخی از آن ها همچنان به صورت لک یا اسکار باقی مانده است . اما برخی زخم ها خود به خود درمان نشده و نمی توان درد و رنج ناشی از آن ها را به راحتی فراموش کرد ، این زخم ها به توجه و مداخله فوری پزشکی، تجهیزات نوین و تخصصی جهت کنترل و درمان نیاز دارند. 

به این منظور ما در فروشگاه بازارطب گرد هم آمده ایم تا تخصصی ترین محصولات مراقبت از زخم را برای درمان زخم بستر ، درمان زخم پای دیابتی و ... در دسترس بیماران قرار دهیم.

شرکت بازار طب توسط متخصصینی با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تجهیزات پزشکی، تاسیس و آغاز به فعالیت نمود. اولین قدم برای درمان بیماری، کنترل عوارض آن و افزایش کیفیت زندگی بیماران و اطلاع رسانی صحیح است.

به این منظور در سال 1394 بر آن شدیم تا با راه اندازی وبلاگ تخصصی و آموزشی بازارطب، دانش روز دنیا را از مقالات معتبر جمع آوری نموده و در اختیار متخصصین و بیماران قرار دهیم.

تلاش ما بر این است که در این وبلاگ درباره زخم، استومی، مشکلات ارتوپدی، طب کودکان و سالمندان اطلاع رسانی نماییم.

مراقبت از زخم بستر

اگرچه برخی بیماری ها کمتر شناخته شده یا به آنها پرداخته شده است، اما همچنان افراد بسیاری با عوارض ناشی از آنها دست و پنجه نرم میکنند. بیماران از عدم دسترسی به امکانات ویژه مراقبتی و درمانی رنج می برند.

رسالت ما در شرکت بازارطب، در اختیار گذاشتن دانش و تکنولوژی روز دنیای پزشکی و از بین بردن خلأ تجهیزات پزشکی در حوزه زخم و استومی است. 

استومی و زخم خصوصا انواع مزمنی همچون زخم های دیابتی و زخم بستر، نیاز به پیشگیری، کنترل و مراقبت مادام العمر دارند. هزینه های این حوزه درمانی و مهمتر از آن نبود مرجع معتبری برای اطلاع از هزینه دقیق و پشتیبانی دائمی از بیماران، یکی از مشکلات اساسی مراجعان است.

بازارطب در جایگاه یک پایگاه جامع در زمینه زخم، استومی و ارتوپدی، خود را موظف میداند تا اقتصادی ترین و در عین حال موثرترین تجهیزات پیشگیری تا درمان را در اختیار مراجعان خود قرار دهد.

متاسفانه بسیاری از بیماران با استفاده از روش های سنتی به صورت خودسرانه اقدام به مراقبت از انواع زخم مانند زخم پای دیابتی، زخم بستر و زخم سوختگی کرده، پس از عدم حصول نتیجه مطلوب و با شدت یافتن بیماری به مراکز تخصصی درمان زخم مراجعه میکنند. این سهل انگاری سبب کاهش شانس بهبود و تحمیل هزینه های فراوان به بیماران می شود.

پیچیدگی فرایندهای بیولوژیک و فیزیولوژیک بهبود زخم، لزوم درمان تخصصی، بهینه و به موقع را مشخص میسازد.

کارشناسان ما در بخش فروش با بهره مندی از دانش و تجربه تخصصی در زمینه مشکلات و سوالات بیماران، بهترین و موثرترین تجهیزات جهت پیشگیری، کنترل و درمان زخم را در اختیار بیماران قرار میدهند.

مبتلایان به استومی و انواع زخم میتوانند تمام نیازهای خود از جمله خرید تمامی تجهیزات لازم مانند انواع پانسمان نوین، کیسه استومی، اکسسوری کیسه استومی، اسپری ها و کرم های تخصصی مورد نیاز برای انواع استومی و بهبود انواع زخم های مزمنی همچون زخم دیابتی، زخم پای دیابتی، زخم سوختگی و زخم بستر را از طریق تماس با شرکت مرتفع سازند.

دسترسی به پرستار مراقبت از زخم و دریافت پشتیبانی 24 ساعته تخصصی و رایگان، ضمانت ما در ارائه بهترین کیفیت درمانی به بیماران است.

کارشناسان فروش بازارطب، بهترین ها را به مراجعان پیشنهاد داده و روند تصمیم گیری را سرعت می بخشند. همچنین با توجه به سابقه فعالیت طولانی مدت کارشناسان بازارطب در حیطه درمان و پیگیری نتیجه درمان با محصولات مختلف داخلی، میتوانید جهت اطلاع از کلینیک ها و متخصصین حوزه زخم، استومی و ارتوپدی در سراسر ایران، از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید.

شرکت تجهیزات پزشکی و درمانی بازار طب نماینده معتبرترین برندهای داخلی و خارجی زخم و استومی بوده و تجهیزات مربوطه را با هزینه مورد تایید مراجع ذیربط، در کل کشور توزیع میکند.

زخم دیابتی

چشم انداز فعالیت شرکت بازارطب:

بازار طب در زمینه دانش پزشکی، رسالت خود را گسترش بانک اطلاعاتی در حیطه زخم، استومی و طب سالمندی می داند.

بهینه سازی فرایند پاسخگویی، مشاوره و پشتیبانی از خریداران عزیز، تحت نظارت متخصصین ذیربط از طریق سیستم مدیریت ارتباط با مشتری انجام می گیرد.

امید داریم که بازارطب، با همراهی و حمایت مراجعان عزیز، افزایش کیفیت خدمات و بهبود سطح زندگی بیماران را محقق نماید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان زخم، استومی و طب سالمندان به وبسایت بازارطب https://bazarteb.ir مراجعه نمایید.

تخصصی ترین محصولات مراقبت از زخم در بازار طب

تخصصی ترین محصولات مراقبت از زخم در بازار طب
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .