محصول غیر مجاز و تقلبی خوراکی

اسامی 9 محصول غیر مجاز و تقلبی خوراکی اعلام شد

تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14261زمان مطالعه : 1 دقیقه
اسامی برخی واحدهای تولید مواد غذایی که به دلیل جعل اسناد بهداشتی غیر مجاز و تقلبی شناخته شده اند از سوی روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام شد.

اسامی برخی واحدهای تولید مواد غذایی که به دلیل جعل اسناد بهداشتی از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیر مجاز شناخته شده اند را اعلام کرد.

گلاب با نام تجاری علی اصغر، آب انارشرکت سرخ نازگل نوشان با نام تجاری نازگل، نمک با نام دیبا، دسر تیرامیسو شکلاتی با نام تجاری ملکه، غیر مجاز و تقلبی هستند.

همچنین انواع عرقیات افشرده های گیاهی (معجون معده) موسسه درمانگر سبز، زیتون پرورده با نام تجاری به طعم شمال، فلافل لبنانی با نام تجاری یگانه، لواشک میوه ای شرکت پخش ملک زاده با نام تجاری پالیز و جعبه مقوای بهداشتی با نام تجاری ایلسون به دلیل جعل مستندات مورد نظر اداره کل نظارت و ارزیابی فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیر مجاز هستند.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو از افرادی که محصولات نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می کنند خواست معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام شود.

خاطرنشان می شود؛ شماره تلفن 66415569 روابط عمومی سازمان آماده دریافت مکان های عرضه فرآورده های غیر مجاز است.

اسامی 9 محصول غیر مجاز و تقلبی خوراکی اعلام شد

4.626
این مطلب مفید بود ؟242
برگرفته از روابط عمومی سازمان غذا و دارو - /م
نظرات
وبگردی