نمناک اخبارجامعه اسامی 9 محصول غیر مجاز و تقلبی خوراکی اعلام شد
محصول غیرمجاز ، محصول تقلبی
اسامی برخی واحدهای تولید مواد غذایی که به دلیل جعل اسناد بهداشتی غیر مجاز و تقلبی شناخته شده اند از سوی روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام شد.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394

اسامی برخی واحدهای تولید مواد غذایی که به دلیل جعل اسناد بهداشتی از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیر مجاز شناخته شده اند را اعلام کرد.

گلاب با نام تجاری علی اصغر، آب انارشرکت سرخ نازگل نوشان با نام تجاری نازگل، نمک با نام دیبا، دسر تیرامیسو شکلاتی با نام تجاری ملکه، غیر مجاز و تقلبی هستند.

همچنین انواع عرقیات افشرده های گیاهی (معجون معده) موسسه درمانگر سبز، زیتون پرورده با نام تجاری به طعم شمال، فلافل لبنانی با نام تجاری یگانه، لواشک میوه ای شرکت پخش ملک زاده با نام تجاری پالیز و جعبه مقوای بهداشتی با نام تجاری ایلسون به دلیل جعل مستندات مورد نظر اداره کل نظارت و ارزیابی فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیر مجاز هستند.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو از افرادی که محصولات نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می کنند خواست معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام شود.

خاطرنشان می شود؛ شماره تلفن 66415569 روابط عمومی سازمان آماده دریافت مکان های عرضه فرآورده های غیر مجاز است.

اسامی 9 محصول غیر مجاز و تقلبی خوراکی اعلام شد

اسامی 9 محصول غیر مجاز و تقلبی خوراکی اعلام شد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 26
برگرفته از روابط عمومی سازمان غذا و دارو - /م
این مطلب مفید بود ؟ 24 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف