نمناک سرگرمیآیا میدانید کاپ جام جهانی فوتبال کجا و چگونه ساخته می شود؟
کاپ جام جهانی ، طرح کاپ جام جهانی
در مسابقات جام جهانی فوتبال هر 4 سال یکبار به تیم قهرمان کاپ جام جهانی تعلق میگیرد که این کاپ در کشور ایتالیا ساخته می شود.

کارخانه ساخت کاپ جام جهانی 

یکی از اتفاقات و خبرهای پر حاشیه حال حاضر،خبرهای جام جهانی می باشد.جام جهانی یک سری از مسابقات در زمینه های مختلف ورزشی است که هر 4 سال یک بار در سطح جهانی رخ میدهد.تمام کشورها برای رسیدن به این کاپ،تلاش خود را به مدت 4 سال می کنند تا بتوانند برای کشور خود افتخار آفرینی نمایند.

کاپ جام جهانی

کارخانه و محل ساخت کاپ جام جهانی فوتبال

اولین بار مسابقات جام جهانی فوتبال در سال 1930 میلادی برگزار شد که در پی آن بازی های جام جهانی بطور مرتب هر 4 سال یکبار برگزار می شود و تنها در طی سال های 1942 و 1946 به علت جنگ جهانی دوم برگزار نشده است.قهرمان فعلی جهان در زمینه فوتبال تیم ملی آلمان می باشد.
با این وجود شاید برایتان سوال باشد که کاپ جام جهانی کجا و چگونه ساخته می شود؟!

طراح کاپ جام جهانی

کاپ جام جهانی در کشور ایتالیا در یک شهر کوچک نزدیک به میلان ساخته می شود و طرح کاپ جام جهانی متعلق به فیفا است و در سال 1970 میلادی توسط طراح معروف به اسم Silvio Gazzaniga طراحی شده است و در طی مسابقات جام جهانی به تیم برنده تعلق پیدا می کند.

طرح کاپ جام جهانی

سیلویو گازانیا طراح معروف کاپ جام جهانی  

کاپ جام جهانی و محل ساخت و طراح کاپ جام جهانی

کاپ جام جهانی فوتبال کجا و چگونه ساخته می شود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف