دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزشفوتبال محمدرضا خلعتبری ستاره پرسپولیس در آی سی یو
محمدرضا خلعتبری ، بازیکنان دهه 50 پرسپولیس
محمدرضا خلعتبری ستاره سابق پرسپولیس به خاطر تومور مثانه حال چندان مساعدی ندارد و اینکه کسی به عیادت او نرفته جای تعجب دارد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395
بازدید : 4,288 نفر

وضعیت وخیم محمدرضا خلعتبری

محمدرضا خلعتبری بازیکن خوش تکنیک پرسپولیس در دهه پنجاه که همبازی پروین، کلانی، زنده یاد بهزادی و دیگر ستاره های دهه پنجاه پرسپولیس بوده، چند روزی است که در بیمارستان مدرس تهران و در بخش ای سی یو بستری است.

پسر محمدرضا خلعتبری:پدرم 8 سالی است که با تومور مثانه درگیر بوده و چندین بار تحت درمان قرار گرفته و عمل های سختی را پشت سر گذاشته است.


وی سالهاست با بیماری تومور مثانه دست و پنجه نرم کرده و بارها بستری شده و چند روز پیش عمل جراحی باز انجام داده و دو سه روزی است که با دستگاه تنفس مصنوعی نفس می کشد و وضعیت بیماری و هشیاری اش وخیم گزارش شده است. خلعتبری به دلیل ابتلا به بیماری سخت تومور مثانه چندین بار با دستگاه تحت درمان و عمل قرار گرفته اما این بار عمل جراحی سختی داشته است.

 

بازیکنان دهه 50 پرسپولیس

محمدرضا خلعتبری در آی سی یو


متاسفانه تا به امروز هیچ یک از مسوولان و اهالی فوتبال به عیادت وی نرفته اند. به طور حتم در پی این اطلاع رسانی انتظار می رود همبازیان وی در پرسپولیس و همچنین مسوولان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس جویای احوال این بازیکن تکنیکی و باسابقه شوند.


خلعتبری سالهای زیادی در دهه پنجاه برای پرسپولیس بازی کرده و در قهرمانی های بسیاری سهیم بوده است.او سابقه بازی در صنعت نفت،گارد،اکباتان و دیگر تیم ها را نیز داشته و در سالهای گذشته به رغم ابتلا به این بیماری سخت در استان مارندران به عنوان مربی به اموزش و کشف استعدادها پرداخته است. خلعتبری بیش از پنج سال در دهه پنجاه بازیکن پرسپولیس بود.

محمدرضا خلعتبری ستاره پرسپولیس در آی سی یو

برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف