نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دفاع محمدرضا شریفی نیا از نقش دخترش مهراوه در معمای شاه
محمدرضا شریفی نیا ، نقش ملکه ثریا
مهراوه شریفی نیا در سریال معمای شاه در نقش «ثریا» همسر محمدرضا شاه جلوی دوربین رفته که محمدرضا شریفی نیا با توجه به انتقاد ها از دخترش دفاع کرد.
تاریخ انتشار : 11 آذر 1395

محمدرضا شریفی نیا و انتخاب دخترش به عنوان ملکه پهلوی

سریال معمای شاه عنوان مجموعه تلویزیونی با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی است. این سریال داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از سوئیس در سال 1315 تا زمان مرگ به تصویر می کشد. در این مجموعه 1600 بازیگر و بیش از 150 نفر از عوامل سینمای ایران حضور دارند. در این سریال مهراوه شریفی نیا نقش ملکه ثریا را دارد که با انتقاد هایی روبرو شد .

شریفی نیا در یک گفت و گوی ویدیویی به انتقادها درباره انتخاب دخترش مهراوه برای نقش ملکه ثریا، دفاع کرد.

محمدرضا شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در نقش ملکه ثریا

محمدرضا شریفی نیا که در روزهای گذشته از سریال معمای شاه دفاع کرده بود و گفته بود دیدن اش از خواندن هزاران کتاب مفیدتر است، حالا از انتخاب مهراوه شریفی نیا ، دخترش برای ایفای نقش ثریا اسفندیاری بعنوان ملکه ثریا دفاع کرده و گفته است:

«من کسی را انتخاب می کنم که برای آن نقش مناسب باشد. مهراوه را برای نقش ملکه ثریا، خود آقای ورزی کارگردان انتخاب کرد و من هیچ دخالتی نداشتم. این یک مورد را دخالت نکردم. آقای ورزی می خواست کسی این نقش را بازی کند که غرور ثریا دربیاید. ما اصلا به سمت شباهت نرفتیم. او می خواست صلابتی را که در ثریا بود یک نفر بازی کند که ایشان (مهراوه) را انتخاب کرد. من بازی را دیدم خیلی پسندیدم. ته ته اش، من مهراوه را بخواهم برای یک نقش انتخاب بکنم، به کسی چه ربطی دارد؟ »

دفاع محمدرضا شریفی نیا از نقش دخترش مهراوه در معمای شاه

دفاع محمدرضا شریفی نیا از نقش دخترش مهراوه در معمای شاه
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 35
برگرفته از کافه سینما -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 23 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف