آینه بغل

محمدرضا گلزار با گریمی متفاوت در آینه بغل +عکس

تاریخ انتشار : 1 تیر 1396کد مطلب : 51659زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا گلزار که تجربه همکاری با منوچهر هادی در عاشقانه را دارد در آینه بغل ساخته جدید منوچهر هادی با گریم متفاوتی ظاهر شد.

گریم متفاوت محمدرضا گلزار در آینه بغل منوچهر هادی

آینه بغل فیلم جدید منوچهر هادی است که مضمونی کمدی اجتماعی دارد که بعد از عاشقانه جلوی دوربین رفت. منوچهر هادی پس از پایان فیلمبرداری سریال عاشقانه پیش تولید فیلم جدید خود را آغاز کرده و به احتمال زیاد تا اواخر تیرماه نیز درگیر تولید این فیلم خواهد بود.

منوچهر هادی تصویری از گریم محمدرضا گلزار در آینه بغل را منتشرکرد

 آینه بغل

محمدرضا گلزار و جواد عزتی در آینه بغل منوچهر هادی

منوچهر هادی با انتشار این عکس نوشت :سینمایی آینه بغل آخرین فعالیت من در سینما در حال حاضر با ترکیبی کنجکاور برانگیز ابتدا برای خودم و حتما برای مخاطب فهیم سینمای ایران با حضور رضای گلزار عزیز و جواد عزتی ...

امروز یکم تیرماه نود وشش جلسه ششم از کارمونه و پیشاپیش میتونم نوید یه کار درجه یک کمدی اجتماعی را به شما بدم ....

تهیه کنندگان :منصور سهراب پور و سید امیر پروین حسینی

محمدرضا گلزار، جوادعزتی، یکتا ناصر، نازنینی بیاتی، سیامک صفری، مه لقا باقری، رسول نجفیان و رایان شایگان بازیگران آینه بغل را تشکیل می دهند.

آینه بغل

محمدرضا گلزار و یکتا ناصر در آینه بغل منوچهر هادی

منوچهر هادی در سال 1385، اولین فیلمش به نام تلاطم را ساخت و در همین سال موفق شد 4 تله فیلم دیگر با نام های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت های فردا» و «کوچه محجوب» را بسازد که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی آن ها را نیز عهده دار بوده است.

آینه بغل

یکتا ناصر بازیگر آینه بغل منوچهر هادی شد

من سالوادور نیستم عنوان جدیدترین فیلم سینمایی منوچهر هادی است که با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان روبه رو شد. منوچهر هادی همسر یکتا ناصر بازیگر جوان کشورمان است که با سریال عاشقانه ای که برای نمایش خانگی ساخت در بین مردم محبوب تر شد . محمدرضا گلزار یکی از نقش های اصلی سریال عاشقانه را برعهده دارد و در این فیلم در کنار مهناز افشار و هومن سیدی از تجربه های منوچهر هادی استفاده کرد.

محمدرضا گلزار با گریمی متفاوت در آینه بغل +عکس

3.826
این مطلب مفید بود ؟206
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی