محمدرضا گلزار

پایان کار محمدرضا گلزار در عاشقانه + عکس

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49114زمان مطالعه : 1 دقیقه
منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه با انتشار عکسی خبر از پایان کار محمدرضا گلزار در عاشقانه داد.

محمدرضا گلزار از عاشقانه رفت

سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار و ساره بیات و مهناز افشار چند ماهی است که مهمان خانه های مردم شده است. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی خبر از پایان فیلمبرداری عاشقانه داد و منوچهر هادی تصویری از خودش و محمدرضا گلزار منتشر کرد و درباره پایان کار این هنرمند خوب در عاشقانه گفت.

خبر خداحافظی محمدرضا گلزار از عاشقانه را منوچهر هادی منتشر کرد

محمدرضا گلزار در عاشقانه

محمدرضا گلزار در کنار منوچهر هادی

منوچهر هادی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خداحافظ عاشقانه. خداحافظ رضای عزیز.

ممنون از این همه تواضع و همراهی. ممنون ازاین همه تلاش و پشتکاری که برای احیای سهیل عاشقانه ام انجام دادی. آخرین جلسه کاری ما با آخرین سکانس بازی رضای گلزار با جشنی مختصر برگزار شد تا بزودی جشن مفصل تری با حضور همه عوامل انجام بدیم.

محمدرضا گلزار که در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادریبازیگری سینما را تجربه کرده بود اینک در سریال عاشقانه منوچهر هادی نقش آفرینی کرد. محمدرضا گلزار در کنار ساره بیات ، پانته آ بهرام ، بهاره کیان افشار ، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین ، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی ، سارا رسول زاده و با حضور مهناز افشاردر نقش گیسو بازیگران اصلی عاشقانه را تشکیل می دهند.

 محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در فیلم سلام بمبئی

محمدرضا گلزار در فیلم سلام بمبئی به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوررز بیگی در کنار بنیامین بهادری و دیا میرزا یکی از بهترین نقش هایش را ایفا کرد.

پایان کار محمدرضا گلزار در عاشقانه + عکس

4.344
این مطلب مفید بود ؟386
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی