نمناک فرهنگ و هنرچهره ها محمدرضا گلزار در فیلم جدید مسعود کیمیایی + عکس
محمدرضا گلزار ، مسعود کیمیایی
محمدرضا گلزار سوپر استار سینمای ایران با حضور در پشت صحنه فیلم عرق سرد با کارگردان این فیلم مسعود کیمیایی دیدار کرد.
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1392

فیلم مسعود کیمیایی با محمدرضا گلزار

ایران آنلاین : در حالی که فیلمبرداری فیلم تازه مسعود کیمیایی با عنوان موقت «عرق سرد» در لاله زار ادامه دارد محمدرضا گلزار در پشت صحنه این فیلم حاضر شده و به گفتگو با کیمیایی پرداخت.

بنا به اطلاعات ارائه شده در «بانی فیلم» گلزار پیش از این نیز یکی از گزینه های بازی در این فیلم بود اما در نهایت همکاری با وی میسر نشد. این بازیگر بنا به دلایلی دوسالی در ایران نبود و حدود یک ماه است به ایران بازگشته است.

 
محمدرضا گلزار در کنار مسعود کیمیایی

محمدرضا گلزار و مسعود کیمیایی

 گروه تولید «عرق سرد» طی سه روز گذشته در لوکیشنی واقع در خیابان فرشته مشغول فیلمبرداری بودند. این سکانس ها مربوط به خانه شخصیت اصلی زن فیلم (خاتون با بازی مهناز افشار) بود که یوسف مرادیان هم جلوی دوربین رفت. به غیر از افشار و یوسف مرادیان تعدادی از هنرجویان کارگاه آزاد فیلم نیز بازی داشتند.
از شب گذشته گروه به لوکیشن اصلی فیلم واقع در سینما متروپل در لاله زار رفتند تا بازی بقیه بازیگران نیز آغاز شود. محمدرضا فروتن، پولاد کیمیایی، شقایق فراهانی، سحر دولتشاهی، ساعد سهیلی، تینا پاکروان و...دیگر بازیگران «مترو پل» هستند.

محمدرضا گلزار در فیلم جدید مسعود کیمیایی + عکس

محمدرضا گلزار در فیلم جدید مسعود کیمیایی + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 37
این مطلب مفید بود ؟ 30 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف