نمناک ورزشفوتبال دوگانگی پست های ملی و باشگاهی برای محمد انصاری
محمد انصاری ، پست محمد انصاری در پرسپولیس
پست محمد انصاری در پرسپولیس و تیم ملی متفاوت است و ممکن است این دوگانگی پست های باشگاهی و ملی کار را برای انصاری سخت کند.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396

محمد انصاری و دعوایی که در راه است!

یکی از اتفاقات ویژه بازی ایران و کره جنوبی، فیکس شدن محمد انصاری در سئول بود. به نظر می رسد تشریفاتی بودن این مسابقه و نیمچه مصدومیتی که جلال حسینی داشت باعث شد کارلوس کی روش برای اولین بار ترکیب جوان انصاری- پورعلی گنجی را در قلب خط دفاعی تیمش امتحان کند.

قبلا هم نوشته بودیم که مرور اردوها، تمرینات و ترکیب های تیم ملی در یک سال گذشته مخاطب را به این نتیجه می رساند که محمد انصاری نزدیک ترین گزینه به چرخه جلال حسینی، پژمان منتظری و پورعلی گنجی است و با توجه به سن بالای دو نفر اول، انصاری حتی شانس بازی کردن در جام جهانی را هم دارد.

حالا این قصه از بازی با کره استارت خورده و اتفاقا حاجی پرسپولیسی ها نمایش درخشانی هم ارایه داد تا شاید از این به بعد بیشتر در تیم ملی بازی کند.

یک حسن بزرگ انصاری برای بازی در پست دفاع میانی این است که او چپ پاست و می تواند با پای تخصصی در سمت چپ یک مدافع میانی راست پا عمق بیشتری به قلب خط دفاعی تیمش بدهد.

با همه اینها اما به نظر می رسد انصاری درست در همین لحظه جهش حرفه ای اش با یک مشکل بزرگ مواجه شده باشد؛ اینکه پست او در پرسپولیس به زودی تغییر خواهد کرد.

مسلما برانکو سال گذشته از سر ناچاری انصاری را به پست دفاع میانی برد و امسال هم این رویه به خاطر مصدومیت جلال حسینی در آغاز فصل ادامه یافت، وگرنه برانکو تصمیم دارد از زوج جلال و شجاع خلیل زاده در قلب خط دفاعی تیمش استفاده کند و انصاری را مثل دو سال پیش به سمت چپ این خط ببرد.

انصاری اما در تیم ملی به هیچ وجه برای دفاع چپ گزینه نیست؛ چه اینکه آنجا میلاد محمدی در بهترین فرم ممکن است. بنابراین شاید دوگانگی پست های ملی و باشگاهی این بازیکن، قدری کار را برای او سخت کند.

محمد انصاری

دوگانگی پست های ستاره پرسپولیس

 شاید حتی این مساله به رویارویی دوباره کی روش و برانکو هم منجر شود. مربی پرتغالی قبلا هم نشان داده دوست دارد بازیکنانش در تیم های باشگاهی هم سر پست دلخواه او بازی کنند.

کارلوس مثلا اوایل دعوت از پورعلی گنجی از منصوریان خواسته بود او را به جای پست هافبک دفاعی در قلب خط دفاع مورد استفاده قرار بدهد. حالا باید دید مساله انصاری به کجا می کشد؛ کی روش به برانکو رو می زند یا انصاری با این دوگانگی کنار می آید؟

دوگانگی پست های ملی و باشگاهی برای محمد انصاری

دوگانگی پست های ملی و باشگاهی برای محمد انصاری
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از بانک ورزش/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف