نمناک ورزشفوتبال تلاش محمد ایرانپوریان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال
محمد ایرانپوریان ، مدافع
محمد ایرانپوریان مدافع تراکتورسازی گفت : برای رسیدن به هدفم که پوشیدن پیراهن تیم ملی است از تلاش دست بر نمی دارم.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395

دعون نشدن محمد ایرانپوریان به تیم ملی

محمد ایرانپوریان از زادگاه سعدی و حافظ در فوتبال ایران ظهور کرد و در تیم های شهر خود فجرسپاسی و برق شیراز به میدان رفت و سپس به تیم شهرداری تبریز پیوست.
حضور در شهرداری آغاز راهی دراز برای این بازیکن جوان و جویای نام بود و او توانست بدون حاشیه برای تیمش بازی کند و از این تیم نیز راهی تراکتورسازی شود تا باز هم فوتبال خود را در تبریز ادامه دهد.
وی در تراکتورسازی که تیم پرهواداری محسوب می شود روزهای بدون حاشیه ای سپری کرد و این باعث شد تا پیشرفت این بازیکن بدون هیاهوی رسانه ای صورت گیرد. شاید کمتر کسی فکر می کرد که این مدافع جوان روزی بتواند نگاه تیم های قدرتمند لیگ برتری را به خود جلب کند ولی ایران پوریان با طی مسیر پیشرفت توانست به قله های موفقیت دست یابد.

حال او دیگر بازیکن جوان گذشته نیست و در تراکتورسازی تجربه های لازم را کسب کرده و امروز می تواند به عنوان کاپیتانی موفق در این تیم ایفای نقش کند. این بازیکن خوش اخلاق باوجود پیشنهاداتی که از سایر تیم ها داشت در تراکتورسازی ماند تا به گفته خود با کسب قهرمانی لیگ برتر رویای هواداران این تیم را محقق کند و آن ها را به حق خود برساند.

محمد ایرانپوریان در خصوص اردوی تیم فوتبال تراکتورسازی در کیش و بازی این تیم مقابل برق نوین شیراز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت:اردوی خوبی بود و در این مدتی که در جزیره کیش حضور داشتیم تمرینات خوب و منظمی را برگزار کردیم و آماده بازی مقابل برق نوین شیراز شدیم.

محمد ایرانپوریان

محمد ایرانپوریان مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی

وی افزود:بازی سختی مقابل برق نوین شیراز داریم که تیم خوبی است و از آنها کاملاً شناخت داریم. این تیم بازیکن خوب که مقطعی در لیگ برتر بازی کرده، زیاد در اختیار دارد و این یعنی نباید آنها را دست کم بگیریم. مطمئن باشید اولین غفلت در بازی های حذفی با توجه به شرایطی که این مسابقات دارند آخرین غفلت خواهد بود چون فرصت جبران دیگر وجود ندارد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد آماده شدن ورزشگاه یادگار امام (ره) و برگزاری اولین بازی این تیم در تبریز مقابل صبای قم در این ورزشگاه گفت:خبر خوشحال کننده ای بود و قطعاً آماده شدن این ورزشگاه کمک زیادی به تراکتورسازی برای کسب نتایج بهتر خواهد کرد. ان شاء الله هواداران هم بیایند و حمایت کنند چون حضورشان قوت قلبی برای بازیکنان تراکتورسازی است.

ایرانپوریان ادامه داد:امیدوارم تا زمان برگزاری بازی ما مقابل صبا که قرار است در این زمین برگزار شود به شرایط خوبی رسیده باشیم و بازی قابل قبولی را در حضور هواداران انجام دهیم.

وی درباره عدم دعوت دوباره به تیم ملی حتی بعد از مصدومیت وریا غفوری اظهار داشت:خودم هم دیگر نمی دانم چه باید بگویم و دلیل آن را متوجه نمی شوم. به هر حال نظر کادر فنی تیم ملی است و به آن احترام می گذارم و در این مسیر برای رسیدن به هدفم که بهترین بودن برای تراکتورسازی و پوشیدن لباس پیراهن تیم ملی است از تلاش دست بر نمی دارم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد حاشیه های مدیریتی باشگاه تراکتورسازی و اینکه آیا این مسائل به تیم ضربه نخواهد زد، گفت:تراکتورسازی در این چند سال اولین سالی است که رنگ آرامش به خود دیده و همه باید حواس مان به این موضوع باشد. در این میان برای اسم بزرگی به نام تراکتورسازی نباید منافع شخصی و دیگر مسائل در میان باشد و باید اجازه دهند این تیم راهش را در مسیر قهرمانی با آرامش طی کند.

تلاش محمد ایرانپوریان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال

تلاش محمد ایرانپوریان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف