نمناک اخبارورزشی حرف های محمد ایرانپوریان دربازه بازی فینال جام حذفی
محمد ایرانپوریان ، ایرانپوریان بازیکن تراکتور
محمد ایرانپوریان گفت: جز شرمندگی چیزی نمی توانم بگویم، من به تیمم لطمه زدم و فقط می توانم عذرخواهی کنم.

محمد ایرانپوریان، فقط می توانم بگم شرمنده ام

محمد ایرانپوریان درباره شکست تیمش مقابل نفت تهران در فینال جام حذفی اظهار کرد:هیچ حرفی نمی توانم بزنم جز اینکه بگویم شرمنده هستم. وی در ادامه عنوان کرد:من امروز بدترین اشتباه عمرم را مرتکب شدم، به طور حتم اگر آن پنالتی را گل می کردم شرایط خیلی فرق می کرد. به هر حال نمی دانم اسم این اشتباه را چه بگذاریم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی بیان کرد:شاید تمرکز نداشتن سبب شد که آن اشتباه را مرتکب شوم. متأسفانه زحمت همه تیم را به هدر دادم. هواداران زیادی از تبریز به اینجا آمده بودند اما یک اشتباه و تمرکز نداشتن از سوی من سبب شد همه زحماتمان به هدر رود. هم اکنون عذرخواهی من هم چیزی را عوض نمی کند و فقط می توانم بگویم شرمنده هستم. ان شاءالله که هواداران مرا ببخشند.
 
ایران پوریان درباره کیفیت زمین بازی تصریح کرد:به هر حال جز شرمندگی چیزی نمی توانم بگویم، من به تیمم لطمه زدم و فقط می توانم عذرخواهی کنم. در حال حاضر هیچ حرفی طرفداران ناراحت ما را خشنود نمی کند، جز اینکه بگویم شرمنده ایم. 
 
محمد ایرانپوریان

ایرانپوریان، فقط می گویم شرمنده ام

وی درباره اینکه چرا بازیکنان تراکتورسازی هفته گذشته علیه مدیریت باشگاه صحبت کردند و حاشیه های به وجود آمده چقدر در این ناکامی نقش داشت، عنوان کرد:درباره مدیریت باشگاه هیچ صحبتی ندارم، امیر قلعه نویی هم همه زحمات خود را کشید و به طور حتم او هم می خواست که تیم قهرمان شود. هم اکنون باید به علی دایی و تیمش تبریک بگویم. البته واقعیت این است که ما در روزهای اخیر تمرکز لازم را نداشتیم، در حال حاضر نمی خواهم در مورد خیلی از مسائل حرف بزنم و در یک فرصت مناسب این کار را خواهم کرد.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان درباره آینده اش در تراکتورسازی خاطر نشان کرد:همه چیز به نظر فیفا بستگی دارد. من قراردادم با تراکتورسازی تمام شده است و اگر فیفا اجازه دهد قرارداد جدید با تراکتورسازی امضا خواهم کرد و از همان هفته اول فصل بعد تیم را همراهی می کنم.

حرف های محمد ایرانپوریان دربازه بازی فینال جام حذفی

حرف های محمد ایرانپوریان دربازه بازی فینال جام حذفی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف