نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای قرار قدیمی محمد بحرانی و برادرش + اینستاپست
محمد بحرانی ، صدا پیشه جناب خان
محمد بحرانی صدا پیشه جناب خان با انتشار عکسی در اینستاگرامش از یک عهد قدیمی با برادرش پرده برداشت.

عهد محمد بحرانی صدا پیشه جناب خان با برادرش

محمد بحرانی که این روزها با صدا پیشگی جناب خان به شهرت زیادی دست یافته داستان پیوستن خود به جمع هواداران تیم ملی آلمان را از زبان برادرش اینگونه روایت می کند:

داستان هواداری فوتبالی من را به روایت برادرم امیر بخوانید:

سال ها پیش بود. چارده پونزده ساله بودم، و عاشق فوتبال. شبانه روز در کوچه ها مشغول بازی و هوادار درجه یک تیم آلمان.هواداری سرسخت. اگر اشتباه نکنم جام نود بود. محمد، برادر دوست داشتنیم، هشت نه ساله بود. کوچک تر از آن بود که طرفدار تیم خاصی باشد. اما از لج من الکی طرفدار تیم های مقابل آلمان می شد و سربه سر من می گذاشت.

یک روز قبل از یک بازی مهم آلمان کشیدمش در اتاق و در را بستم. گفتم محمد تمام دارائیم را به تو می دهم و تو هم طرفدار آلمان شو. نمی دانم چرا اینقدر برایم مهم بود. تمام دارائیم، یک سکه ی پنج تومنی زرد بود. اولش کمی شیطنت کرد. ولی قبول کرد. گفت :باشه، دیگه آلمانی می شم و تا آخر عمر آلمانی می مونم. شادمان شدم و شادمان شدیم و دیگر همیشه در کنار هم از برد تیم لذت می بردیم و در باخت هایش همدرد بودیم. کرکری می خواندیم و امروز بعد از همه این سال ها محمد به شدت و بیش از من طرفدار این تیم است. همه می دانند که تعصبی عجیب و باورنکردنی دارد. عهدی که درکودکی بست و عجیب پای آن ماند. یک پنج تومنی زرد رنگ و یک عمر وفاداری به پیمان»

اینستاگرام محمد بحرانی

پست جدید اینستاگرام محمد بحرانی

بحرانی در ادامه باز هم توضیح می دهد که نوشته روایت برادر اوست :«پی نوشت :بعضی از کامنتها نشان گر اینه داستان رو به خوبی متوجه نشدن. شاید هم من بد گفتم. در این قصه برادر کوچیکه و اونی که پنج تومنی رو گرفته منم. در واقع نویسنده این قصه برادر بزرگ بنده، امیر است.»

ماجرای قرار قدیمی محمد بحرانی و برادرش + اینستاپست

ماجرای قرار قدیمی محمد بحرانی و برادرش + اینستاپست
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرآنلاین -/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف