نمناک ورزش و تناسب اندامورزشکاران زندگینامه کشتی گیر “محمد جواد ابراهیمی” + عکس های جواد ابراهیمی
محمد جواد ابراهیمی ، محمد جواد ابراهیمی کشتی
“محمد جواد ابراهیمی” کشت گیر پرقدرت و جوان استان مازندران است که سابقه چندین سال قهرمانی در مسابقات کشور، قهرمانی آسیا و جهان را دارد.

زندگینامه کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی

  • نام :محمد جواد
  • نام خانوادگی :ابراهیمی
  • متولد :10 آبان 1371
  • قد :183

کشتی گیر محمدجواد ابراهیمی

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی از آزادکاران خوب کشور ایران است، ابراهیمی متولد 10 آبان سال 1371 می باشد و اهل سواد کوه استان مازندران است.محمد جواد ابراهیمی یکی از کشتی گیران پر قدرت و فنی وزن 86 کیلوگرم ایران است.

ابراهیمی در طول سال ها با وجود سن کم خود توانست در رده سنی بزرگسالان کشتی های خوبی بگیرد و بارها در مسابقات قهرمانی کشور در وزن 86 کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید.

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد فرصت چندانی به ابراهیمی برای حضور در تورنمنت های بین المللی نداد و به همین دلیل محمد جواد ابراهیمی نتوانست به سکوی قهرمانی در مسابقات برسد.

اما ابراهیمی پس از سال های زیادی در وزن 86 کیلوگرم ،تصمیم جدیدی برای افزایش وزن گرفت که در نهایت به وزن 92 کیلوگرم رسید و در سال 1396 در مسابقات قهرمانی کشور با شکست حریفانش در وزن 92 کیلوگرم نفر اول شد.

بدین ترتیب کادر فنی تصمیم گرفت از محمد جواد ابراهیمی در مسابقات قهرمانی آسیا 2018 استفاده کند.

بیوگرافی محمد جواد ابراهیمی

 محمد جواد ابراهیمی قهرمان مسابقات جوانان جهان 

محمدجواد ابراهیمی در قهرمانی آسیا 2018

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی پس از استراحت در دور اول ، در دور دوم مقابل مراد رامانوف از کشور قرقیزستان و با نتیجه 10 بر 0 شکست داد و در دور سوم (مرحله نیمه نهایی) با نتیجه 7 بر 3 زوشن لین از کشور چین را مغلوب کرد و به فینال قهرمانی آسیا راه یافت.ابراهیمی در دیدار فینال آدیلیت دالومبایف از کشور قزاقستان را 5 بر 3 شکست داد و به مدال طلای قهرمانی آسیا 2018 بیشگک رسید.

محمدجواد ابراهیمی در جام یارگین

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی پس از استراحت در دور اول ، در دور دوم "نیامبایار باتار" از مغولستان را با نتیجه 11 بر 0 شکست داد و در دور سوم "کویا ماگمادوف" از روسیه را با نتیجه 4 بر 4 شکست داد و راهی نیمه نهایی شد و در دیدار نیمه نهایی "ولا دیسلاو والیف" از روسیه را با نتیجه 4 بر 2 مغلوب کرد و به دیدار پایانی راه یافت، ابراهیمی در دیدار فینال در مقابل "دارن کورا گلیف" با ناداوری کامل داوران در کشور روسیه با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

محمد جواد ابراهیمی

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی

کشتی ابراهیمی در مقابل عبدالرشید سعد الله اف

محمد جواد ابراهیمی سابقه یک بار کشتی گرفتن در برابر قهرمان جهان و المپیک "سعد الف" را در جام جهانی زیلکوفسکی را دارد که در مقابل عبدالرشید سعدالف کشتی گیر پرقدرت روسیه با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد.

محمدجواد ابراهیمی در انتخابی تیم ملی سال 2017

محمدجواد ابراهیمی در دور اول مسابقات 86 کیلوگرم برای حضور در مسابقات جهانی 2017 پاریس، در دور اول وحید شاه محمدی از همدان را با نتیجه 10 بر 0 شکست داد و در دور دوم مقابل کشتی گیر کامران قاسم پور پیروز شد و در دور سوم حریف علیرضا کریمی شد.

کشتی محمدجواد ابراهیمی و علیرضا کریمی

کشتی گیر محمدجواد ابراهیمی که در ابتدای کشتی مقابل علیرضا کریمی 4 امتیاز گرفت اما در حین کشتی گرفتن علیرضا کریمی از ابراهیمی زیر گرفت و طی یک کوش و قوص پای محمدجواد ابراهیمی آسیب دید، منتهی محمدجواد ابراهیمی با وجود مصدومیت به کشتی ادامه داد و توانست علیرضا کریمی قهرمان جهان و آسیا را شکست دهد.

محمد جواد ابراهیمی

مصدومیت محمد جواد ابراهیمی در کشتی با علیرضا کریمی

کشتی محمدجواد ابراهیمی و احسان لشگری

محمدجواد ابراهیمی در مسابقات قهرمانی کشور در سال 1394 توانست تمامی حریفان خود را در رقابت ها شکست دهد و به فینال مسابقات قهرمانی کشور راه پیدا کند، ابراهیمی در دیدار فینال مقابل احسان لشگری دارنده مدال(برنز المپیک 2012 و برنز قهرمانی جهان 2013) قرار گرفت و طی یک کشتی حساس و دیدنی موفق شد احسان لشگری را شکست دهد و به مقام قهرمانی کشور در وزن 86 کیلوگرم برسد.

 کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی

پیروزی محمد جواد ابراهیمی مقابل احسان لشگری

اهدای مدال به شهدای ساختمان پلاسکو

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی با اشاره به شهادت آتش نشانان در مجتمع پلاسکو و دفن تعدادی از آنان در جوار شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام، اینگونه گفت:من مدال نقره وزن 86 کیلوگرم مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام یاریگین2017 کشور روسیه خود را به شهدای ساختمان پلاسکو تقدیم می کنم و به تمام آنها افتخار می کنم.

برد ابراهیمی مقابل کشتی گیران عنوان دار ایران 

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی طی سال هایی که در ورزش کشتی فعالیت دارد، توانسته است مقابل کشتی گیران عنوان دار ایرانی به پیروزی برسد، کشتی گیر ابراهیمی سابقه پیروزی در برابر مجتبی گلیچ(قهرمان مسابقات امید های جهان و قهرمان جوانان جهان) و علیرضا کریمی( قهرمان آسیا و جهان) و همچنین سابقه چندین پیروزی مقابل کشتی گیر احسان لشگری( دارنده مدال برنز جهان و المپیک) را در کارنامه ورزشی خود دارد.

تصاویر بسیار زیبا و دیدنی کشتی گیر محمدجواد ابراهیمی قهرمان آسیا

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی

محمد جواد ابراهیمی قهرمان مسابقات جهانی 2012

محمد جواد ابراهیمی

محمدجواد ابراهیمی پس از پیروزی مقابل کشتی گیر آمریکا

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی

محمد جواد ابراهیمی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد 

زندگینامه محمد جواد ابراهیمی

مراسم استقبال از محمد جواد ابراهیمی پس از قهرمانی در مسابقات دانشجویان جهان 2015

محمدجواد ابراهیمی در انتخابی تیم ملی

محمد جواد ابراهیمی پس از قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا 2018

بیوگرافی محمد جواد ابراهیمی

کشتی های محمد جواد ابراهیمی در مسابقات انتخابی تیم ملی 

کشتی گیر محمد جواد ابراهیمی

استقبال از محمد جواد ابراهیمی پس از قهرمانی در مسابقات آسیا 

محمد جواد ابراهیمی

محمد جواد ابراهیمی در مسابقات قهرمانی آسیا 

بیوگرافی کشتی گیر محمدجواد ابراهیمی + برد ابراهیمی مقابل کریمی

زندگینامه کشتی گیر “محمد جواد ابراهیمی” + عکس های جواد ابراهیمی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 35
منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 35 0
نظر کاربران
حسن

حسن

یل مازززززنی

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف