نمناک اخبارورزشی باخت تیم ورونا با حضور محمد جواد معنوی نژاد
محمد جواد معنوی نژاد ، محمد جواد معنوی نژاد والیبالیست
تیم ورونا با حضور محمد جواد معنوی نژاد والیبالیست ایرانی شکست دیگری را متحمل شد و بازی را با نتیجه 3 بر یک به حریف خود واگذار کرد.
تاریخ انتشار : 11 آبان 1396

تیم محمد جواد معنوی نژاد مغلوب مودنا شد

تیم والیبال ورونا در هفته پنجم رقابت های سری آ ایتالیا مغلوب مودنا شد. پنجمین هفته از رقابت های والیبال سری آ ایتالیا با دیدار تیم های ورونا و مودنا پیگیری شد. در این مسابقه تیم ورونا که محمدجواد معنوی نژاد، دریافت کننده جوان ایرانی را در اختیار دارد شکست دیگری را متحمل شد و بازی را با نتیجه 3 بر یک به حریف خود واگذار کرد.
معنوی نژاد در ست چهارم این بازی برای تیمش وارد زمین شد، اما نتوانست امتیازی کسب کند.

 محمد جواد معنوی نژاد

شکست تیم معنوی نژاد در سری A ایتالیا

بیوگرافی والیبالیست ایرانی:  

محمدجواد معنوی نژاد والیبالیست ایرانی و عضو تیم ملی ایران و باشگاه ورونا است. محمدجواد معنوی نژاد والیبال را زیر نظر پدرش آغاز کرد. وی در یازده سالگی تصمیم گرفت والیبال را جدی تر دنبال کند و سعید معزی و حسن افغان از اولین مربی های او بودند. معنوی نژاد در ادامه، در سال 1390 به مدت 6 ماه برای تیم راه و ترابری اصفهان در لیگ دسته یک کشور بازی کرد. معنوی نژاد در آبان ماه 1390 در اردوی استعدادیابی تیم ملی نوجوانان شرکت کرد و با گذراندن 26 دوره اردوی آمادگی به عضویت این تیم درآمد. او اکنون در تیم ورونای ایتالیا فعالیت میکند.

باخت تیم ورونا با حضور محمد جواد معنوی نژاد

باخت تیم ورونا با حضور محمد جواد معنوی نژاد
: امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟
3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف