نمناک اخبارفرهنگ و هنر “محمد حسینی” خبرنگار ایرانی مجروح شده در سوریه + تصاویر
محمد حسینی ، سید محمد حسینی
اولین تصویر از سید محمد حسینی خبرنگار ایرانی که روز گذشته در سوریه بر اثر اصابت ترکش خمپاره در لاذقیه مجروح شده بود منتشر شد. در ادامه پست کامران نجف زاده برای سید “محمد حسینی” خبرنگار ایرانی را ملاحظه میکنید.
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1394

محمد حسینی خبرنگار ایرانی در سوریه

سید محمد حسینی خبرنگار صدا و سیما در سوریه، بر اثر اصابت ترکش خمپاره شلیک شده از طرف تروریستها، در استان لاذقیه بشدت مجروح شد.

آن طور که حسن شمشادی، خبرنگار پرسابقه کشورمان که بیش از 4 سال در مناطق جنگی سوریه حضور داشت، خبر داده، حسینی اکنون به هوش آمده، اما باید ساعاتی در آی سی یو بماند تا اگر وضعیتش مستقر شد، برای ادامه درمان به دمشق منتقل شود.

عکس زیر، اولین تصویر از حسینی پس از مجروحیتش است.

سید محمد حسینی در بیمارستان

محمد حسینی در بیمارستان لاذقیه

 محمد حسن حسینی خبرنگار 45 ساله خبرگزاری صداوسیما 20 سال سابقه فعالیت خبری دارد و از یک سال و نیم پیش در دفتر خبرگزاری صداوسیما فعالیت می کند.وی پیش از حضور در دمشق در دفتر بیروت خبرگزاری صداوسیما فعالیت میکرد و درجریان پوشش خبری جنگ 33روزه لبنان حضور چشمگیری داشت.


پست کامران نجف زاده برای محمد حسن حسینی

کامران نجف زاده خبرنگار باسابقه صداوسیما در پی مجروحیت سید محمد حسینی خبرگار کشورمان در سوریه مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرده است.

نجف زاده ضمن انتشار عکسی از خودش و حسینی در رودخانه لیتانی لبنان، چندروز بعد از جنگ سی و سه روزه، نوشت:

کامران نجف زاده و حسینی

کامران نجف زاده در کنار محمد حسینی

 

«سید محمد حسینی خبرنگار ما در لبنان و دمشق میرزا بنویس نبود. با دل کار می کرد. یک مومن واقعی که اگر پشت سرش شیرجه می زدی خیالت راحت بود که با مخ نمی روی داخل حوض خالی.

حالا از گردن و سر و چشم به شدت مجروح شده. آرزومند شهادت با چهار بچه قد و نیم قد حالا یک قدم به آرمان هایش نزدیک شده.

سید خبرنگار شجاعی است که آرمان هایش را هنوز نم نگرفته.

برای سلامتی اش دعا کنیم که خبرنگاری در بحران را از او آموختم و بعدها در عراق و افغانستان و لیبی و سوریه به دادم رسید.»

حسن شمشادی، دیگر خبرنگار پرسابقه کشورمان که بیش از 4 سال در مناطق جنگی سوریه حضور داشت، روز گذشته در صفحه شخصی اینستاگرامش درباره نحوه مجروحیت حسینی و آخرین وضعیت او نوشت:«سید محمد حسینی خبرنگار صدا و سیما در سوریه، بر اثر اصابت ترکش خمپاره شلیک شده از طرف تروریستها ، در استان لاذقیه بشدت مجروح شد.

 

سید محمد حسن حسینی

محمد حسینی در سوریه

در تماس با دوستانم در دمشق، ضمن تایید این خبر گفتند:وی امشب(دوشنبه) حدود ساعت هفت و نیم در منطقه شیخ نبی یونس در شرق لاذقیه، همراه با تعدادی از نیروهای مردمی مشغول تهیه خبر بوده که مورد اصابت خمپاره قرار می گیرند.

بر اثر این حمله خمپاره ای، دهها تن شهید و زخمی شدند که همکار ما هم، از ناحیه صورت و دست و پا بشدت بشدت مجروح میشه و به بیمارستان صحرایی در منطقه منتقل و معالجه اولیه انجام و سپس به بیمارستانی در لاذقیه منقل شده.

همراهان همکارمون از لاذقیه خبر دادند که خوشبختانه حسینی به هوش آمده ، اما باید تا فردا صبح، در آی سی یو بمونه و اگر وضعش مستقر باشه، برای ادامه درمان به دمشق منتقل بشه.

دکترها با وجود اینکه خون زیادی از این همکار پرتلاشمون رفته ، اعلام کردند که خوشبختانه خطر برطرف شده است.

محمد حسینی ، عکس محمد حسینی خبرنگار ایرانی در سوریه

“محمد حسینی” خبرنگار ایرانی مجروح شده در سوریه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 37
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 0
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

ای خدا,چقدر مظلوم...ایشالا ب صحت وسلامتی برسن هرچه سریعتر...خدا لعنتشون کنه اون ادمکشارو

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف