نمناک ورزشفوتبال محرومیت عجیب محمد حسین زاهدی فر داور ایرانی
محمد حسین زاهدی فر ، زاهدی فر داور
رئیس هیات فوتبال بوشهر با نامه ای به فدراسیون فوتبال خواستار محرومیت محمد حسین زاهدی فر داور ایرانی می شود.

علت محرومیت محمد حسین زاهدی فر؟

محمدحسین زاهدی فر، بعد از قضاوت هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران در فصل هفدهم، اکنون با محرومیت مواجه شده است. در این رابطه داستان عجیبی از این محرومیت به گوش می رسد؛ به گفته اطرافیان این داور، زاهدی فر بعد از حضور در بوشهر به درخواست محمد نجفی، رییس هیات فوتبال این استان پاسخ منفی می دهد.

نجفی هم بعد از این موضوع با نامه نگاری به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و اتهام عمل غیراخلاقی به این داور برازجانی خواهان محرومیت او تا زمان مشخص شدن جرم او می شود! موضوعی که در هفته اول و بعد از قضاوت او در دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان اکنون باعث محرومیتش شده است.

 

محمد حسین زاهدی فر

اتفاقی عجیب برای داور ایرانی

 در این زمینه گفته می شود کمیته داوران ابتدا با این موضوع مخالفت کرده اما ادامه نامه نگاری از سوی هیات فوتبال باعث می شود تا مهدی تاج از سازمان لیگ بخواهد تا زمان مشخص شدن موضوع از قضاوت این داور جلوگیری کرده تا تحقیق در این زمینه تکمیل شود. موضوع از آنجا جالب است که البته از سوی آشنایان این داور در خصوص دلیل محرومیت او با اعلام حسن اخلاق او، تنها عدم و سرپیچی از گرفتن عکس با رییس هیات فوتبال بوشهر عنوان شده و باید دید چه پاسخی در این زمینه اعلام خواهد شد.

محرومیت عجیب محمد حسین زاهدی فر داور ایرانی

محرومیت عجیب محمد حسین زاهدی فر داور ایرانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف