نمناک فرهنگ و هنرچهره ها کار جدید مهناز افشار و محمدرضا گلزار + تصاویر
محمدرضا گلزار ، مهناز افشار
مهناز افشار و محمدرضا گلزار در فیلمهایی مثل آتش بس ، زهر عسل و کما با هم کار کردند و پس از سالها اینبار در مجموعه تلویزیونی بیژن بیرنگ همبازی شدند.
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1393

بیژن بیرنگ کارگردان و نویسنده با سابقه تلویزیون در حال ساختن کار جدید خود با حضور محمدرضا گلزار و مهناز افشار میباشد.
گلزار و افشار پیش از این در فیلمهایی همچون زهر عسل ، سیزده گربه روی شیروانی ، کما ، تله ، و آتش بس همبازی شده اند. حالا بیژن بیرنگ می گوید که برای پروژه جدیدش که در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود با این دو بازیگر به توافق رسیده است. خبری که می تواند برای دوستداران این دو ستاره جالب باشد.
 

مهناز افشار و محمدرضا گلزار

مهناز افشار و محمدرضا گلزار در فیلم آتش بس


وی در ادامه با اشاره به اینکه هنوز گروه بازیگران این فیلم تکمیل نشده است ادامه داد:حضور محمدرضا گلزار ، مهناز افشار و مهرانه مهین ترابی در این سریال قطعی شده و در حال حاضر مشغول مذاکره با هنرمندان دیگری هستیم که در روزهای آتی این اتفاق بصورت قطعی خواهد افتاد و فهرست بازیگران کامل می شود.
 

مهناز افشار و محمدرضا گلزار در فیلم آتش بس

مهناز افشار و محمدرضا گلزار


بیرنگ با اشاره به اینکه جنس کمدی من با آثار دیگر این حوزه متفاوت است افزود:این جنس کار بیشتر در دکور اتفاق میافتد و تمام لوکیشنهای ما از جمله خیابان و رستوران و مکان های دیگر در دکورهای شهرک غزالی است و امیدوارم پس از حدود دو سال بتوانیم کار خوبی را تولید کنیم.

کار جدید مهناز افشار و محمدرضا گلزار + تصاویر

کار جدید مهناز افشار و محمدرضا گلزار + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 136
برگرفته از سوره سینما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 116 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف