محمد صلاح

محمد صلاح دیگر به جام جهانی نمی رود

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1397کد مطلب : 68452زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد صلاح در دیدار با رئال مادرید، به شدت مصدوم شد و جام جهانی 2018 را از دست داد.

محمد صلاح به سبب مصدومیت جام جهانی 2018 را از دست داد

اواسط نیمه اول رویارویی پایانی لیگ قهرمانان بین لیورپول و رئال مادرید، محمد صلاح، قهرمان مصری در کورس برای تصرف توپ با سرخیو راموس به زمین افتاد و به شدت از ناحیه کتف صدمه دید.

او پس از معالجه در کنار زمین دوباره به میدان بازگشت اما تنها چند لحظه بعد روی زمین نشست و با چشمانی اشک بار تقاضای عوض کردن داد. به جای او لالانا وارد زمین شد ولی وضعیت بازی لیورپول به آشکارایی کاهش یافت.

محمد صلاح

 خبر تلخ برای محمد صلاح

به نقل از تیم پزشکی لیورپول، ضمن گواهی مصدومیت صلاح از ناحیه شانه، اظهار کرد که این بازیکن جام جهانی را از دست خواهد داد. اتفاقی بسیار تلخ برای فوتبال مصر که امید زیادی به درخشندگی صلاح در بزرگترین واقعه فوتبالی دنیا بسته بود.

سیزدهمین قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید با پیروزی 3-1 مقابل لیورپول، توانست برای سیزدهمین بار قهرمانی در اروپا را جشن بگیرد.

در شبی که لوریس کاریوس دو اشتباه وحشتناک داشت و لیورپولی ها در همان نیمه اول محمد صلاح را به دلیل مصدومیت از دست دادند، این رئال مادرید بود که به لطف درخشش گرت بیل توانست به پیروزی برسد و بار دیگر فاتح چمپیونزلیگ شود.

محمد صلاح

مصدومیت محمد صلاح مقابل رئال مادرید

بازی را لیورپولی ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند و حتی می توانستند به گل برسند اما واکنش های خوب کیلور ناواس، مانع از باز شدن دروازه رئال شد. در دقیقه 28 بدترین اتفاق ممکن برای قرمزها رخ داد و محمد صلاح در درگیری بر سر توپ با سرخیو راموس، از ناحیه شانه دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به آدام لالانا داد.

این تعویض روند بازی را به سود رئالی ها تغییر داد.

 رئال مادرید

 قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان

محمد صلاح جام جهانی را از دست داد

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از ورزش سه / ر
نظرات
وبگردی