نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون دیدار محمد عرب مهمان برنامه ماه عسل با رهبر معظم انقلاب
برنامه ماه عسل ، ماه عسل 94
محمد عرب یکی از مستبصرینی بود که در غروب شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در برنامه ماه عسل حضور یافت و پس از این برنامه برای دیدار با رهبر انقلاب دعوت شد.
بازدید : 20,216 نفر

محمد عرب یکی از مستبصرین دعوت شده به برنامه ماه عسل بود که از طرف مقام معظم رهبری دعوت به دیدار با ایشان شد. 

روایت او از مدل زندگی اش در آمریکا و تغییر به یک باره آن بعد از آشنایی اش با قرآن کریم تعجب بسیاری را برانگیخت. محمد عرب که پیش از آن مسائل دیگری را در زندگی خود دنبال می کرد و مانند بسیاری از همراهانش حتی لحظه ای به مسائل معنوی و هویت مسلمانی خود نیاندیشیده بود، آن شب در برنامه ماه عسل از یک تحول جدی که در زندگی اش اتفاق افتاده است، سخن می گفت. 
 
محمد عرب و همسرش
 
گویا آن شب و در هنگام پخش روایت محمد عرب از این تحول بزرگ و درست در زمان پخش میان برنامه «ماه عسل» پیوندی، یکی از دست اندرکاران تولید برنامه ماه عسل، به میان استودیو می آید و به محمد عرب و همسرش خبر می دهد که از دفتر مقام معظم رهبری با مسئولان برنامه ماه عسل تماس گرفته شده و اعلام شده که مقام معظم رهبری شخصاً برنامه آن شب ماه عسل را دیده اند.
در این تماس تلفنی قرار بر این می شود که محمد عرب و همسرش به طور خصوصی با مقام معظم رهبری دیداری داشته باشند و در حال حاضر آنها در انتظار لحظه دیدار با رهبر معظم انقلاب هستند.

دیدار محمد عرب مهمان برنامه ماه عسل با رهبر معظم انقلاب

دیدار محمد عرب مهمان برنامه ماه عسل با رهبر معظم انقلاب
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 149
برگرفته از تسنیم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 138 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف