نمناک اخبارجامعه محمد غول خطرناک ترین اراذل و اوباش تهران دستگیر شد
اعدام ارازل و اوباش تهران ، ارازل اوباش
یکی از اراذل و اوباش خطرناک تهران با نام محمد معروف به محمد غول توسط پلیس امنیت تهران بزرگ در مخفیگاهش در خیابان جیحون شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1392

'چندی قبل پرونده ضرب و جرح عمد چند تن از شهروندان در کلانتری 129 جامی تشکیل شد.با توجه به حساسیت این موضوع بلافاصله پرونده به پایگاه هشتم پلیس امنیت ارجاع شد.
ماموران اطلاعات عملیات پایگاه پس از برسی پرونده ها متوجه شدند یکی از اراذل و اوباش خطرناک به نام محمد معروف به محمد غول طی چندین سال اقدام به ضرب و جرح شهروندان کرده و هم اکنون نیز متواری است.
بر این اساس ماموران با اقدامات امنیتی و فنی تلاش خود را برای پیداکردن محل اختفا این فرد آغاز کردند و توانستند مخفیگاه محمد غول را در خیابان امام خمینی- جیحون شناسایی کنند.
ماموران پس از یافتن مخفیگاه متهم برای دستگیری او وارد عمل شدند اما برادر این اراذل و اوباش با سد کردن تمامی راه های ورودی خانه، باعث شد شرور تحت تعقیب از طریق حیاط خلوت متواری شود. ماموران که متوجه فرار متهم شدند به تعقیب او پرداختند و توانستند او را در تقاطع خیابان جیحون با شلیک دو تیر زمینگیر و دستگیر کند.
در بازرسی از محمد غول دو قبضه چاقوی سلاخی کشف و ضبط شد . همزمان با انتقال دو برادر تبهکار به پایگاه پلیس امنیت آنها به جرمشان اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.'

محمد غول خطرناک ترین اراذل و اوباش تهران دستگیر شد

محمد غول خطرناک ترین اراذل و اوباش تهران دستگیر شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 469
برگرفته از جوان آنلاین
این مطلب مفید بود ؟ 415 54
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف