نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون محمد مایلی کهن با تی شرت آمریکایی و لباس رفتگری + تصاویر
مایلی کهن ، تی شرت مایلی کهن
عکس تی شرت آمریکایی مایلی کهن که علی دایی در نشست خبری به آن اشاره کرده بود منتشر شد. در ادامه عکس مایلی کهن با تی شرت آمریکایی را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1392

روز گذشته علی دایی در نشست خبری گفت:برخی ادم ها هر لحظه رنگ عوض می کنند و قبل و بعد از انقلاب تیپ و قیافه شون هم تغییر کرده است. خوب است اکنون من هم تی شرت مارک USA بپوشم؟! مردم ناصر حجازی را به این دلیل دوست داشتند که هیچ وقت رنگ عوض نکرد و قبل و بعد از انقلاب یک شکل و قیافه و تیپ داشت.
به گزارش دانا بعد از این صحبت ها مشخص شد که منظور علی دایی عکسی از محمد مایلی کهن قبل از انقلاب است که تی شرتی برتن دارد که به انگلیسی نوشته شده( UNIVERSITY OF CALIFORNIA ) در زیر عکس مایلی کهن با این تی شرت را می بینید:در این عکس که ظاهرا در نشریات قبل از انقلاب منتشر شده چهار بازیکن پرسپولیس را می بینید:محمد مایلی کهن، صفر ایرانپاک، محمدرضا خلعتبری( با خلعتبری جدید فرق می کند) و یک بازیکن دیگر

محمد مایلی کهن با تی شرت آمریکایی

چندی پیش هم محمد مایلی کهن در اعتراض به صحبت های علی دایی در برنامه نودلباس رفتگری بر تن کرد و در بازی داماش و استقلال به استادیوم رفت.

محمد مایلی کهن با لباس رفتگری در ورزشگاه ملوان

منبع:دانا - /م

مایلی کهن ، مایلی کهن با تی شرت آمریکایی

محمد مایلی کهن با تی شرت آمریکایی و لباس رفتگری + تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 15
برگرفته از دانا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف