محمد معتمدی خواننده سنتی مهمان امشب خندوانه

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396کد مطلب : 55884زمان مطالعه : 1 دقیقه
محمد معتمدی خواننده مشهور موسیقی سنتی کشورمان امشب 12 شهریورماه 96 مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه است.

محمد معتمدی امشب مهمان رامبد جوان میشود

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان امشب 12 شهریورماه 96 بعد از چند روز وقفه در پخش میزبان محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان است. آلبوم تصویری اپرای مولوی و اپرای عاشورا از برجسته ترین آثار محمد معتمدی به شمار میروند. مناجاتی که محمد معتمدی در ماه رمضان منتشر کرد نیز از آثار به یادماندنی اوست.

محمد معتمدی

محمد معتمدی مهمان برنامه خندوانه شد

محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان امشب مهمان برنامه خندوانه است. معتمدی از خواننده های سنتی مطرح کشور است که علاقمندان موسیقی صدای او را در اپرای مولوی و در نقش مولانا شنیده اند.

 مروری کوتاه بر زندگی محمد معتمدی

محمد معتمدی دوم مهرماه 1357 در کاشان به دنیا آمد. او فراگیری آواز و همچنین ساز نی را به صورت خودآموز از همان سنین نوجوانی آغاز کرد. از سال 1376 فراگیری شیوه آوازی سید حسین طاهرزاده را نزد، حمیدرضا نوربخش آغاز کرد. او همچنین به سبب علاقه ای که به مکتب آواز اصفهان داشت به طور موازی به تمرین و الگوبرداری از آواز اساتیدی چون تاج اصفهانی و ادیب خوانساری پرداخت و در این مسیر از محضر دیگرانی چون زنده یاد دکتر حسین عمومی و علی اصغر شاه زیدی بهره برد.

سهم محمدرضا لطفی را در شناخته شدن معتمدی نباید از یاد برد. لطفی که خود خوانندگان بزرگی را به جامعه موسیقی معرفی کرده است از او علیرضا شاه محمدی به عنوان دو خواننده ثابت گروه همنوازان شیدا بهره برد که کنسرت ها و آلبوم های متعددی را از این طریق به بازار موسیقی عرضه کردند.

محمد معتمدی خواننده سنتی مهمان امشب خندوانه

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی