نمناک فرهنگ و هنرموسیقی محمد معتمدی هم از اجرای سرود تیم ملی انصراف داد!
محمد معتمدی ، سرود تیم ملی
بعد از انصراف علیرضا قربانی از خواندن سرود تیم ملی ، محمد معتمدی هم با انتشار پستی انصراف خود را از خواندن سرود تیم ملی به صورت رسمی اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1397

انصراف رسمی محمد معتمدی از خواندن سرود تیم ملی

ماجرای انتخاب خواننده سرود تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 روسیه ماجرایی دنباله دار است . در اولین روزهای انتخاب خواننده سرود تیم ملی نام علیرضا قربانی و سالار عقیلی به عنوان خواننده سرود تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد اما چند روز گذشته خبری مبنی بر انصراف علیرضا قربانی از خواندن سرود تیم ملی به گوش رسید.

بعد از انصراف علیرضا قربانی محمد معتمدی هم با انتشار پستی از خواندن سرود تیم ملی در جام جهانی انصراف داد.

محمد معتمدی

متن انصراف محمد معتمدی از خواندن سرود تیم ملی در جام جهانی

محمد معتمدی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :سلام به روی ماه همگی

دیشب وقتی بعد از تمرین با ارکستر سمفونیک آنتالیای ترکیه به هتل برگشتم خبری خواندم مبنی بر اینکه پس از انصراف یکی از همکاران محترممان از اجرای سرود تیم ملی، نام بنده و یک عزیز دیگر از سوی بنیاد محترم رودکی بعنوان گزینه های خواندن سرود این تیم مطرح شده است.
ضمن سپاس از حسن نظر عزیزانم در بنیاد رودکی جدای از اینکه نوع موسیقی بنده و گزینهء دیگر مطرح شده به لحاظ فرم و محتوا هیچ شباهتی به هم ندارد ولی بعنوان یک هنرمند حق دارم پیش از آنکه نام بنده برای هر مساله ای رسانه ای شود خودم در جریان باشم.
در مجموع با توجه به جمیع شرایط پیش آمده و فرصت محدود باقیمانده، بنده از دوستان تقاضا دارم گزینه های دیگر را مورد بررسی قرار دهند و بنده را در این مورد معذور دارند.
برای تیم ملی کشورم و بنیاد ارجمند رودکی مثل همیشه آرزوی پیروزی و سربلندی دارم.
محمد معتمدی

محمد معتمدی در برنامه خندوانه

محمد معتمدی آواز و ساز نِی را به صورت خودآموز از سنین نوجوانی آغاز کرد و به سبب علاقه ای که به مکتب آواز اصفهان داشت، همزمان به تمرین و الگوبرداری از آواز اساتیدی چون تاج اصفهانی و ادیب خوانساری پرداخت و در این مسیر از راهنمایی کسانی چون مرحوم دکتر حسین عمومی و علی اصغر شاه زیدی استفاده کرد.

محمد معتمدی

محمد معتمدی خواننده کشورمان 

محمد معتمدی در سال 2013 میلادی از سوی رادیو دولتی فرانسه به عنوان موزیسین برگزیده سال انتخاب شده و جایزه فرانس موزیک 2013 را دریافت نموده است.

محمد معتمدی هم از اجرای سرود تیم ملی انصراف داد!

محمد معتمدی هم از اجرای سرود تیم ملی انصراف داد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف