محمد معتمدی

تقدیر تهیه کننده لاتاری از اقدام متفاوت محمد معتمدی + عکس

تاریخ انتشار : 10 شهریور 1397کد مطلب : 71210زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنسرت خیابانی محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان بدون حواشی برگزار شد و تهیه کننده لاتاری با انتشار پستی به تقدیر از محمد معتمدی پرداخت.

محمد معتمدی آغازگر کنسرت خیابانی

زمزمه برگزاری کنسرت خیابانی از ماه های پیش در دنیای موسیقی جریان پیدا کرد و خواننده های زیادی برای برزگزاری این کنسرت رایگان اعلام آمادگی کردند. از میان خواننده های کشورمان محمد معتمدی پیشگام برگزاری کنسرت و خیابانی شد و آغازگر اقدامی متفاوت در دنیای موسیقی گشت.

محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان هشتم و نهم شهریورماه اقدام به برگزاری کنسرت خیابانی کرد و تقدیر اهالی هنر را برانگیخت. سیدمحمود رضوی تهیه کننده سینما با انتشار پستی به تقدیر از این اقدام محمد معتمدی پرداخت.

واکنش تهیه کننده سینما به کنسرت خیابانی محمد معتمدی

محمد معتمدی

تصویری از کنسرت خیابانی محمد معتمدی

محمود رضوی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :سلام علیکم . محمدمعتمدی یا درست تر بگویم آقا سید محمد معتمدی را از سیانور شناختم. تا پیش از این تنها کارهای او را میشنیدم اما پسر بی ادعای کاشی را با اینکار وقتی از آلمان به کمک ما آمد ، شناختم.

این روزها اما یک افتخار را بدون هیچ سر و صدایی به نام خود ثبت کرد، او که دوسال قبل درخواست کنسرت خیابانی داده بود ، موفق شد در ایام عیدغدیر اولین کنسرت رایگان خیابانی ، را در تپه های عباس آباد به مردم تهران هدیه دهد.

هر هنرمند دیگری غیر از محمد معتمدی بود تمام رسانه ها را اعم از ملی و داخلی و خارجی برای این کار به صف کرده بود و غوغای رسانه ای به پا کرده بود اما گل پسر کاشی ، سر به زیر فقط کار خودش را کرده و عیدی اش را داده و تمام ، حال وظیفه نخبگان و اصحاب رسانه است که از این کار او تقدیر کنند. محمد جان خسته نباشید و دست مریزاد...

محمد معتمدی

کنسرت خیابانی محمد معتمدی

اولین کنسرت خیابانی رایگان با اجرای محمد معتمدی اجرای ارکستر سازهای ملی، به رهبری علی اکبر قربانی و خوانندگی محمد معتمدی، که اولین اجرای موسیقی رایگان برای عموم مردم بود، 8 و 9 شهریور ماه در بوستان آب و آتش برگزار شد.

محمد معتمدی

کنسرت خیابانی محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی

محمد معتمدی از خواننده های سرشناس موسیقی سنتی کشورمان است که از نزد استادان به نامی موسیقی را آموخت و توانست جایزه چهره برگزیده سال 2013 فرانسه ، فرانس موزیک را از آن خود کند. این خواننده مشهور از علاقه مندان به مکتب اصفهان است و حمیدرضا نوربخش از استادان او در آواز بود.
 
محمد معتمدی

کنسرت خیابانی محمد معتمدی برگزار شد

محمد معتمدی از سال 1376 شروع به فراگیری شیوه آواز طاهرزاده نزد حمیدرضا نوربخش کرد و به سبب علاقه ای که به مکتب آواز اصفهان داشت، همزمان به تمرین و الگوبرداری از آواز اساتیدی چون تاج اصفهانی و ادیب خوانساری پرداخت و در این مسیر از راهنمایی کسانی چون مرحوم دکتر حسین عمومی و علی اصغر شاه زیدی استفاده کرد.
 
محمد معتمدی

محمد معتمدی و پسرش فربد

محمد معتمدی 25 تیر 1397 برای اولین بار پدر شد و نام پسرش را فربد نهاد.

تقدیر سید محمود رضوی از کنسرت خیابانی محمد معتمدی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی