نمناک اخبارورزشی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا داد + متن
دبیرکل فدراسیون فوتبال ، کفاشیان
مهدی محمد نبی مدبیر کل فدراسیون فوتبال کشورمان طی یک نامه به رئیس فدراسیون، اقای کفاشیان از سمت خود کناره گیری کرد. همچنین علیرضا اسدی سرپرست فدراسیون پزشکی و ورزشی جایگزین محمدنبی شد.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1393

دبیرکل فدراسیون فوتبال کشور بر اساس نامه ای از سمت خود کناره گیری کرد. مهدی محمد نبی از زمان شروع به کار کفاشیان در این فدراسیون وی را همراهی کرده بود و با استعفای خود ، تنها یار باقیمانده کفاشیان در این ساختمان نیز کنار رفت.

مهدی محمدنبی
 
متن پیام کناره گیری مهدی محمد نبی به این شرح است:
 
جناب کفاشیان؛
ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
مستحضرید در این چند سال روزهای متفاوتی را در فدراسیون سپری کرده ایم که قطعا شرح آن مفصل است.
خوشبختانه با حمایت بموقع وزیر محترم و تلاش های مجدانه جنابعالی، در روزهای گذشته نیز شاهد رضایت اکثریت مردم عزیزمان از عملکرد مطلوب تیم ملی کشورمان بودیم و خدا را شاکرم به سهم خود در این فرصت داده شده انجام وظیفه نمایم.
راضی به رضای خدای سبحان هستم و امروز در تقدیرم آمده و با کناره گیری از سمت دبیرکلی فدراسیون، ادامه خدمت و امانت داری را برای دیگر دوستان باقی گذاشته و تکلیف رقم خورده ان شاءالله با موفقیت همراه خواهد بود.
در خاتمه از کلیه همکاران ارجمندم در فدراسیون، سازمان لیگ، آکادمی ملی فوتبال، هیات فوتبال استان ها، باشگاه های کشور، اتحادیه ها و به ویژه پیشکسوتان بزرگوار و همچنین رسانه های محترم گروهی سپاسگزاری نمایم.
 
با تشکر- مهدی محمد نبی
1393/11/11
 
محمد نبی تحصیلات خود را در رشته مدیریت بازرگانی تا مقطع کارشناسی به پایان رساند. وی دارای مدارک مدیریت اداری از فیفا، مدیریت ورزشی از کمیته ملی المپیک و مدیریت حرفه ای از فیفا است.
 

اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران شد

بر اساس گفته یک منبع آگاه علیرضا اسدی سرپرست فدراسیون پزشکی و ورزشی جایگزین نبی در پست دبیر کلی شد.
طبق گفته های یک منبع آگاه مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون فوتبال امروز ساعت 10 برگزار شد.
گفتنی است، علیرضا اسدی که چند وقت پیش جایگزین پورکاظمی در فدراسیون پزشکی و ورزشی شده بود این بار از سوی علی کفاشیان عهده دار دبیر کلی فدراسیون فوتبال شده است.
شایان ذکر است، پست دبیر کلی مستقیماً از سوی رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب می شود و نیازی به آرای اعضای مجمع فدراسیون فوتبال ندارد.
لازم به ذکر است، علیرضا اسدی بیگانه با فوتبال نیست. وی عضو اسبق تیم ملی فوتبال بزرگسالان هم بوده است. همچنین اسدی مدیر کل تربیت بدنی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد و معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا داد + متن

محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا داد + متن
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم , باشگاه خبرنگاران -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف