نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بستری محمود گبرلو مجری هفت در بیمارستان + عکس
محمود گبرلو ، بستری شدن محمود گبرلو
محمود گبرلو مجری سابق برنامه هفت در بیمارستان بستری است و فردا صبح تحت جراحی قلب قرار می گیرد.
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1395
بازدید : 3,122 نفر

جراحی قلب محمود گبرلو مجری هفت

محمود گبرلو که قبل از این اجرای برنامه سینمایی هفت را بر عهده داشت فردا صبح تحت عمل قلب باز قرار می گیرد.

یکی از رسانه ها امروز خبر داد که محمود گبرلو منتقد، نویسنده و مجری سابق برنامه سینمایی «هفت» به دلیل ناراحتی قلبی در بیمارستان بستری است.

طی تماس تلفنی با این منتقد، وی گفت:من مدتی است بیماری دیابت دارم و البته چند وقتی است ناراحتی قلبی هم دارم. طبق معمول برای بررسی وضعیت جسمانی به بیمارستان مراجعه کردم که دکترها متوجه شدند یکی از رگ های قلبم گرفتگی زیادی دارد و توصیه کردند خیلی زود تحت جراحی عمل قلب باز قرار بگیرم که به امید خدا فردا 9 خرداد این عمل انجام می شود.

محمود گبرلو
 
محمود گبرلو در بیمارستان بستری شد 
گبرلو متولد دی ماه 1341 بندر گز است. سال 64 با گذراندن دوره آموزشی برنامه سازی تلویزیونی در حوزه هنری تهران «فعالیت فرهنگی هنری» خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده و در سال 67 وارد روزنامه رسالت شد و با پذیرش مسئولیت «دبیر گروه ادب و هنر» آغاز فعالیت مطبوعاتی را در پرونده حرفه ای خود ثبت کرد. او سال 81 وارد خبرگزاری فارس شد و با پذیرش مسئولیت «دبیر گروه فرهنگی» فعالیت حرفه ای خود در عرصه رسانه الکترونیک را ادامه داد. 

بستری محمود گبرلو مجری هفت در بیمارستان + عکس

بستری محمود گبرلو مجری هفت در بیمارستان + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از 598 - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف