نمناک اخبارحوادث محکومیت قاتل گوش بر به 3 بار اعدام + عکس
قاتل گوش بر ، اعدام
مردی 23 ساله معروف به «قاتل گوش بر» پس از محاکمه در دادگاه کیفری به سه بار قصاص نفس محکوم شد. او دو مرد و یک زن را کشته و گوش های زن را بریده بود تا وفاداری خود را به همسرش نشان دهد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395

قاتل گوش بر به 3 بار اعدام محکوم شد

ماجرای این پرونده از 4 مرداد 93 با کشف جسد یک راننده آژانس در شهرک ولی عصر آغاز شد. تحقیقات نشان می داد او آخرین بار با مردی 23 ساله به نام مجید دیده شده است. چند ماه بعد، مجید دستگیر شد و در بازرسی از خانه اش یک قوطی حاوی الکل که دو گوش بریده شده انسان داخل آن بود، کشف شد. همزمان جسد زنی 24 ساله در بیابان های اطراف یافت آباد پیدا شد که گوش های بریده شده متعلق به آن زن بود.

آخرین جزئیات از پرونده قاتل گوش بر

مجید در بازجویی ها به قتل راننده آژانس و زن جوان اعتراف کرد و گفت:«راننده آژانس مبلغی پول از من طلب داشت، اما من توانایی پرداخت آن را نداشتم. روز حادثه با هم درگیر شدیم و من با چاقو او را کشتم.» متهم درباره قتل زن جوان و بریدن گوش هایش نیز گفت:«چند ماه پیش با معصومه آشنا شده بودم و همین موضوع باعث شروع اختلاف من و همسرم شد. او از من خواسته بود به این دوستی پایان بدهم. از طرفی معصومه هم مدام برایم مزاحمت ایجاد می کرد. برای همین نقشه قتلش را کشیدم. روز حادثه او را به یافت آباد کشاندم و با چاقو چند ضربه به گردنش زدم. برای این که به همسرم ثابت کنم به زندگی مان وفادارم، گوش های معصومه را بریدم و در قوطی الکل انداختم و در آشپزخانه گذاشتم. همسرم با دیدن آنها ترسید.»

قاتل گوش بر

سه بار اعدام در انتظار قاتل گوش بر

در حالی که به نظر می رسید پرونده متهم با همین دو قتل بسته شود، همسر متهم با مراجعه به کلانتری، پرده از قتل دیگری برداشت و گفت:«مجید چند روز قبل مقداری لوازم داخل خودرو و دو گوشی تلفن همراه به خانه آورد و مدعی شده بود اینها امانت هستند. وقتی گوشی را بررسی کردم، عکس پسر جوانی را در آن دیدم. روز بعد، در خیابان قدم می زدم که با حجله همان پسر روبه رو شدم. همسایه ها می گفتند او کشته شده و اموالش هم به سرقت رفته است.» با افشای این راز، مجید به سومین قتل نیز اعتراف کرد و گفت:«با مقتول اختلافات قدیمی داشتم و روز حادثه برای پایان دادن به این موضوع سوار خودرویش شدم. آنجا با هم درگیر شدیم و من با چاقو او را کشتم و جسدش را در محلی خلوت رها کردم.»

با اعتراف متهم به هر سه قتل، کیفرخواست پرونده صادر شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده قرار گرفت. در جلسه دادگاه که 23 بهمن امسال برگزار شد، اولیای دم هر سه مقتول خواستار قصاص شدند. سپس متهم باردیگر به ارتکاب قتل ها اعتراف کرد. در پایان دادگاه نیز قضات وارد شور شده و متهم را به سه بار قصاص نفس و پرداخت دیه صدمات غیر منتهی به فوت محکوم کردند.

محکومیت قاتل گوش بر به 3 بار اعدام + عکس

محکومیت قاتل گوش بر به 3 بار اعدام + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف