نمناک ورزشفوتبال مخالفت فدراسیون با واگذاری باشگاه نفت تهران به ملوان + تصویر نامه
نفت تهران ، فروش باشگاه نفت تهران
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به صورت رسمی و کتبی با واگذاری باشگاه نفت تهران به ملوان مخالفت کرد.
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1395

تعیین تکلیف واگذاری نفت تهران به ملوان

رئیس فدراسیون فوتبال به صورت رسمی و کتبی با واگذاری باشگاه نفت به ملوان مخالفت کرد.

درحالی که اعضای کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران توقف واگذاری امتیاز این باشگاه به باشگاه ملوان را دریافت نکردن نامه ای رسمی از فدراسیون فوتبال منوط کرده و معتقدند مطرح شدن مخالفت مسئولان فدراسیون فوتبال از طریق رسانه ها از نظر حقوقی برای آنها ملاک نیست.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، در نامه ای رسمی به باشگاه نفت که نسخه ای از آن نیز در اختیار اعضای کمیته واگذاری قرار گرفته، بر غیر قانونی بودن مزایده نخست واگذاری امتیازاین باشگاه تاکید و مخالفت خود را با انتقال امتیاز این باشگاه به خارج از استان تهران اعلام کرد.

با این حساب پس از اعلام هیئت فوتبال استان تهران و اعلام رسمی فدراسیون فوتبال به مسئولان باشگاه نفت و اعضای کمیته واگذاری پروژه خرید امتیاز باشگاه نفت با شکست مواجه شده است.

این درحالی است که تا پیش از اعلام رسمی برخی کارشناسان گمانه زنی کرده بودند که صحبت های تاج و مسئولان فدراسیون فوتبال فقط در حد مانور رسانه ای بوده و تاج در برابر فشارهای سیاسی نمی تواند خیلی مقاومت کند و فدراسیون به طور رسمی و قانونی مخالفت خود را با این انتقال اعلام نخواهد کرد.

نامه مهدی تاج

مخالفت فدراسیون با واگذاری باشگاه نفت تهران به ملوان + تصویر نامه

مخالفت فدراسیون با واگذاری باشگاه نفت تهران به ملوان + تصویر نامه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف