نمناک اخبارحوادث مخوف ترین جنایت خانوادگی در ایران ، قتل پدر با اره برقی
جنایت خانوادگی ، قتل
زنی با همدستی دو دختر نوجوان و جوانش دست به یک جنایت خانوادگی مخوف زدند . این سه زن بعد از قتل پدر خانواده جسد وی را با اره برقی مثله کردند.
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1395
بازدید : 5,119 نفر

جنایت خانوادگی قتل پدر توسط همسر و دخترانش

این جنایت روز 23تیرماه سال 93 در خانه ای واقع در خیابان قصرالدشت اتفاق افتاد و در جریان آن زنی با همدستی 2دختر 16و 24ساله اش بعد از آنکه پدر خانواده را با خوراندن شیرموز مسموم بیهوش کردند، وی را به قتل رساندند و در نهایت جسد وی را با استفاده از اره برقی مثله کردند. آنها سرگرم بسته بندی جسد بودند که مأموران پلیس آنها را دستگیر کردند و رازشان خیلی زود افشا شد.

متهمان در جلسه محاکمه که روز دوشنبه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، گفتند به دلیل بدرفتاری های پدر خانواده نقشه این جنایت را عملی کرده اند اما در نهایت با عذر خواهی از اولیای دم که خواهران و برادر مقتول بودند، توانستند رضایت آنها را جلب کنند.

به این ترتیب مادر و 2دخترش از طناب دار نجات یافتند و قضات دادگاه بعد از شور مادر و دختر 24ساله را به تحمل 10سال حبس و دختر 16ساله را به تحمل 5سال حبس محکوم کردند.

مخوف ترین جنایت خانوادگی در ایران ، قتل پدر با اره برقی

مخوف ترین جنایت خانوادگی در ایران ، قتل پدر با اره برقی
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 19
برگرفته از همشهری /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف