مصدومیت مدافع استقلال

شکستگی دست مدافع تیم استقلال + عکس

تاریخ انتشار : 29 آبان 1397کد مطلب : 72958زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرمین سهرابیان مدافع تیم فوتبال استقلال تهران به دلیل شکستگی از ناحیه دست سه هفته دور از میادین خواهد بود.

دوری 3 هفته ای مدافع استقلال از میادین

تسنیم: آرمین سهرابیان، مدافع - هافبک استقلال که در پست دفاع وسط و دفاع چپ برای این تیم بازی می کند، در تمرین روز گذشته (سه شنبه) استقلال از ناحیه دست راست دچار مصدومیت شد.

آسیب دیدگی مدافع استقلال

شکستگی دست مدافع تیم استقلال 

این بازیکن از دو ناحیه دچار شکستگی شده و اقدامات درمانی انجام و سه هفته طول درمان خواهد داشت. این بازیکن با محافظ دست تمرین خواهد کرد.

بیوگرافی کوتاه از آرمین سهرابیان بازیکن استقلال

آرمین سهرابیان متولد 4 مرداد 1374 در گرگان می باشد. پُست اصلی او دفاع چپ می باشد و تونایی بازی در دفاع میانی را نیز دارد. 

وی در تاریخ 11 شهریور 1397 برای نخستین بار توسط کارلوس کی روش به تیم ملی ایران دعوت شد.

وی در تاریخ چهارشنبه - 7 تیر 1396 با عقد قراردادی دو ساله و توسط سید پندار توفیقی مسوول نقل و انتقالات به استقلال تهران پیوست آرمین سهرابیان در اولین تجربه حضورش در استقلال توانست رقبای بزرگی در پست خود یعنی امید نورافکن و میلاد زکی پور را هم پشت سر بگذارد و به عنوان دفاع چپ آبی پوشان در لیگ برتر بازی کند؛او پس از چند هفته نیمکت نشینی نخستین بازی خود را برای استقلال مقابل پارس جنوبی جم در پست تخصصی خودش مدافع چپ در فصل1396–1397 انجام داد. 

در مسابقه استقلال و فولاد خوزستان در برخوردی بین او و پادوانی مدافع استقلال، باعث مصدومیت او شد سهربیان در همان مسابقه بجای او در دفاع وسط قرار گرفت او توانست توانایی های خود در این پست را نیز نشان دهد او پس از آن در برخی از بازی ها به عنوان دفاع وسط به میدان رفت. 

آرمین سهرابیان در نخستین سالی که در استقلال حضور داشت توانست به مقام قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران 97–96 برسد. 

اوج درخشش سهرابیان در مسابقه استقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا بود برخوردی بین او و مدافع تیم ذوب آهن در محوطه جریمه رخ داد داور برای استقلال پنالتی گرفت و مامه بابا تیام توانست آن را گل کند.این بازیکن تأثیرگذار در صعود استقلال بود.

انتهای پیام/ح.ب 

دست آرمین سهرابیان مدافع استقلال شکست + عکس

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی