نمناک اخبارجامعه تعداد شهدای مدافعان حرم اعلام شدند
مدافع حرم ، مدافعان حرم
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید گفت: هم اکنون 2100 شهید مدافع حرم داریم که راه شهدا همچنان مفتوح است.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

تعداد شهدای مدافع حرم

حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی در همایش ملی مروجین فرهنگ ایثار و شهادت، گفت:بیست و دوم اسفند روز شهید نامگداری شده و فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید،با تاکید بر ضرورت به دشمن شناختن روز شهید گفت:در سال 91 تنها یک ششم مردم نسبت به روز شهید شناخت داشتند که در سال بعد آن هفده درصد و سال سوم به سی و هفت و در سال نود و چهارم نیمی از مردم با روز شهید آشنایی پیدا کردند.

شهیدی با بیان اینکه انقلاب برای ما گران تمام شد، افزود:امروز به برکت خون شهدا ایستادگی و مقاومت داریم. قبل از صدور دستور تاسیس بنیاد شهید 2871 شهید انقلاب داشتیم که بعد از تحقیق های انجام شده، مشخص شد این رقم بیش از اینها بود.

 

مدافع حرم

شهیدان مدافع حرم

وی اظهارداشت:تعدادی از افراد در آن برهه شهید محسوب نشدند به همین دلیل آمارها بیشتر است و پیش بینی 10 هزار شهید تا سال 57 داشتیم.

شهیدی در خصوص آمار شهدای ترور، گفت:مجموعا از قبل از انقلاب تا پس از آن، هفده هزار شهید ترور داریم و جمع شهدا تا به امروز، 230 هزار شهید است.

وی افزود:هم اکنون 2100 شهید مدافع حرم داریم که راه شهدا همچنان مفتوح است.

تعداد شهدای مدافعان حرم اعلام شدند

تعداد شهدای مدافعان حرم اعلام شدند
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف