نمناک ورزشفوتبال مدافع عراقی پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد!
پرسپولیس ، نقل و انتقالات پرسپولیس
سعد ناطق در گفتگویی از رد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس سخن گفت و اعلام کرد که به حضور در تیم المرخیه قطر نزدیک بوده است ولی بعضی مسائل مالی مانع از حضورش در این تیم قطری شده است.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1396

 مدافع عراقی درباره پرسپولیس به حرف آمد!

از باشگاه هایی که سعد ناطق در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال مصافی و باشگاه فوتبال نیروی هوایی عراق اشاره کرد. وی همچنین در تیم ملی فوتبال عراق 7 بازی انجام داده است.سعد ناطق در گفتگویی از رد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس سخن گفت و اعلام کرد که به حضور در تیم المرخیه قطر نزدیک بوده است ولی بعضی مسائل مالی مانع از حضورش در این تیم قطری شده است.

مدافع ملی پوش عراق گفت:باوجود علاقه مدیر باشگاه پرسپولیس اما پیشنهاد این باشگاه را به دلایل زیادی رد کردم.

سعد ناطق

«سعد ناطق» در گفتگوی خود با یکی از رسانه های عراقی تاکید کرد که فعلا و تا پایان فصل به ماندن در تیم نیروی هوایی عراق فکر می کند و تصمیمی برای فصل بعد نگرفته است.

این مدافع عراقی با بیان اینکه پیشنهاداتی از امارات و عربستان به دستش رسیده است، درباره پیشنهاد باشگاه پرسپولیس گفت:من پیشنهاد پرسپولیس را به دلایل زیادی رد کردم هرچند مدیریت این باشگاه به شدت نسبت به جذب من علاقه داشت.

سعد ناطق همچنین اعلام کرد که به حضور در تیم المرخیه قطر نزدیک بوده است ولی بعضی مسائل مالی مانع از حضورش در این تیم قطری شده است.

مدافع عراقی پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد!

مدافع عراقی پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از قدس آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف