نمناک ورزشگوناگون مدال سعید عبدولی تقدیم خانواده شهید حججی شد
سعید عبدولی ، سعيد عبدولي كشتي
سعید عبدولی کشتی گیر کشورمان برای بار سوم پدر می شود، او مدال برنز خود را به خانواده شهید حججی تقدیم کرد.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1396

کار بزرگ سعید عبدولی

سعید عبدولی، کشتی گیر تیم ملی فرنگی کشورمان، پس از کسب مدال برنز رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در پاریس، مدال خود را به خانواده شهید محسن حججی تقدیم کرد. عبدولی در این باره گفت:قهرمانان واقعی شهدا هستند و من هم مدال خودم را به خانواده این شهید مدافع حرم تقدیم می کنم. همچنین این مدال به همسر من و سومین فرزندم که در آستانه تولد است، اختصاص دارد.

او در خصوص تعداد زیاد مدال های برنزش اظهار داشت:به هر حال قسمت من مدال برنز است. من در مقابل حریف صربستانی حتما می توانستم پیروز شوم اما به دلیل اینکه او هموطن لالویچ است، داوران کمی در حقم کم لطفی کردند. من هم به لیل اینکه به اعتراضات بی جا علیه داوری محکوم نشوم، به داوران اعتراض نکردم. در مجموع خدا را شکر می کنم که شرمنده مردم نشدم.

 

سعید عبدولی

خبر خوشحال کننده برای قهرمان کشتی

 

عبدولی پدر می شود

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در پاریس فرانسه در حال پیگیری است. سعید عبدولی در اولین روز این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شد.

از نکات قابل توجه درباره سعید عبدولی اینکه شب گذشته به او خبر رسید که برای سومین بار پدر خواهد شد.قهرمان جهان و نفر سوم المپیک هم اکنون دارای یک فرزند پسر و یک دختر می باشد

مدال سعید عبدولی تقدیم خانواده شهید حججی شد

مدال سعید عبدولی تقدیم خانواده شهید حججی شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف