نمناک ورزشگوناگون مدال نقره ی کشتی آزاد کمیل قاسمی از فینال ریو + فیلم
کمیل قاسمی ، طاها آکگول
کمیل قاسمی نماینده سنگین وزن کاروان ایران در کشتی آزاد المپیک به مدال با ارزش نقره دست پیدا کرد و هشتمین مدال کاروان ایران نقره شد.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1395
بازدید : 1,380 نفر

کمیل قاسمی مدال نقره گرفت

کمیل قاسمی به مدال نقره المپیک ریو دست پیدا کرد. آزادکار وزن 125 کیلوگرم تیم ملی ایران در ساعات اولیه صبح یک شنبه روی تشک رفت و به مدال نقره دست پیدا کرد.

کمیل قاسمی

مدال نقره ی کمیل قاسمی

کمیل قاسمی در فینال وزن 125 کیلوگرم المپیک به روی تشک رفت تا برای مدال طلا تنها طاها آکگول ترکیه ای را رو در رو داشته باشد. دارنده 2 مدال طلای جهان از ترکیه مطرح ترین چهره سنگین وزن است اما نمایش خیره کننده کمیل در دیدار نیمه نهایی مقابل دلاگنف حالا از او یک ستاره ساخته است، ستاره ای که در 33 ثانیه حریف آمریکایی را با امتیاز عالی شکست داد.


حالا مبارزه با طاها آکگول تکلیف قهرمان را مشخص می کند. 2 اخطار پی در پی برای کمیل قاسمی 2 امتیاز را برای آکگول به همراه داشت و خارج شدن پای کمیل از تشک نتیجه مبارزه را 3 برصفر کرد.

تک امتیاز کمیل در ثانیه های پایانی امتیازات را برای 3 بر یک کرد اما مبارزه با همین نتیجه به پایان رسید تا اولین مدال نقره کاروان ایران به دست او کسب شود.

 فیلم کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک ریو

مدال نقره ی کشتی آزاد کمیل قاسمی از فینال ریو + فیلم

مدال نقره ی کشتی آزاد کمیل قاسمی از فینال ریو + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف