نمناک سرگرمیگوناگون مدرسه میمون ها در اندونزی ! + تصاویر
مدرسه میمون ها ، میمون
شاید برایتان جالب باشد بدانید در کشور اندونزی مدرسه ای برای آموزش دادن به میمون ها وجود دارد که این حیوانات باهوش به کسب مهارت به این مدرسه میروند.
بازدید : 2,440 نفر

عکس مدرسه میمون ها ی اورانگوتان

اورانگوتان ها گونه ای از میمونها هستند و در زمره ی باهوش ترین پستانداران قرار دارند این حیوانهای باهوش هر روز به مدرسه جنگلی خود می روند و مهارت های تغذیه و لانه درست کردن را در حیات وحش آموزش میبینند.

این حیوانات هر روز صبح بوسیله یک چرخ دستی در جزیره بورنتئو، در کلاس درس حاضر شده و بوسیله مربیان حیوانات آموزش های لازم در مواجهه با خطرات مختلف در محیط طبیعی را می بینند.

 

اورانگوتان

مدرسه عجیب برای میمونها

لیانو مدیر این مدرسه در این رابطه می گوید:ما در این مدرسه محیطی کاملا شبیه جنگل های وحشی برای این حیوانات مهیا کردیم تا زمان رفتن به آنجا، تمام توانمندی های لازم را داشته باشند.

فضای مدرسه جنگل طوری است که اورانگوتان ها هر روز صبح به مدرسه آمده و تا بعد از ظهر در کلاس ها شرکت می کنند و این حیوانات این شانس را دارند که به صورت شبانه روزی در این مدرسه جنگل به شرط یادگیری ساخت لانه اقامت کنند.

مدرسه اورانگوتان

مدرسه ای برای اورانگوتانها

لیانو می افزاید، در این مدرسه 102 اورانگوتان زندگی می کنند و همه پستانداران به دلیل صدمه دیدن در جنگل در همین مدرسه می مانند.

گفتنی است جمعیت اینگونه در معرض خطر بوده که به طور فوق العاده ای اورانگوتان بوسیله شکارچیان به طور غیر قانونی شکار می شوند. بر طبق آمار صندوق جهانی حیات وحش ، در حدود 69 هزار اورانگوتان بورنئو و 7500 اورانگوتان سوماترایی در آستانه انقراض قرار دارند.

اورانگوتان بومی اندونزی و مالزی بوده، و در حال حاضر تنها در جنگل های بارانی جزیره های بورنئو و سوماترا یافت می شود. ولی سنگواره هایی از آن در جاوه، شبه جزیرهٔ تای-مالای، ویتنام و چین یافت شده است. در حال حاضر تنها دو گونه از این سرده باقی مانده است، که هر دو در خطر انقراض هستند:اورانگوتان بورنئویی و اورانگوتان سوماترایی (در خطر بالای انقراض).

مدرسه میمون ها در اندونزی ! + تصاویر

مدرسه میمون ها در اندونزی ! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف