نمناک سرگرمیگوناگون تخلیه مدفوع نهنگ غول پیکر در آب!!! + عکس
نهنگ ، مدفوع نهنگ
عکاسی که برای تهیه تصویر از نهنگ ها وارد دریا شده بود ناگهان در محیطی تیره رنگ که ناشی از آزاد شدن مدفوع نهنگ در آب بود قرار گرفت.

 غول پیکرترین و بزرگترین موجود زنده نهنگ است, دنیای نهنگ ها بسیار پیچیده و عجیب است و بشر علاقه دارد که از این دنیای پیچیده بیشتر بداند.به همین جهت محققان و عکاسان و پژوهشگران به همراه گروه غواصی وارد دریا می شوند تا از این موجود زنده عکس و فیلم تهیه کنند و بر روی رفتارها و حرکاتش تحقیق کنند.

عکاس کانادایی به نام کری ویک برای تهیه عکس از تعدادی نهنگ به سواحل جزیره دومنیکا رفته بود و در آن جا به همراه گروهی برای غواصی وارد آب شده بودند.

هنگامی که در حال عکاسی از عظیم الجثه ترین جاندار روی زمین یعنی نهنگ ها بودند ناگهان نهنگ شروع به تخلیه مدفوع در آب کرد و کل آب آن منطقه را تیره کرد. به طوریکه امکان دیدن اطراف وجود نداشت.

غواصان که در مدفوع غرق شده بودند و خطر جدی آنها را تهدید می کرد به سرعت برای رهایی از این آب و مدفوع به سمت قایق ها شنا کردند.

آزاد شدن مدفوع نهنگ در آب

نهنگ غول پیکر در دریا

  

تخلیه مدفوع نهنگ غول پیکر در آب!!! + عکس

تخلیه مدفوع نهنگ غول پیکر در آب!!! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 48
برگرفته از عصرایران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 40 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف