نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه شیک ترین مدلهای پرده آشپزخانه
مد پرده ، مد پرده 2013
پرده های آشپزخانه مدل ها و شکل های متفاوتی دارند. انتخاب مدل و شکل مناسب بستگی به سلیقه خودتان دارد. با مشاهده زیباترین مدلهای پرده آشپزخانه در سایت نمناک انتخابی بی نظیر داشته باشید.

مدل پرده های شیک برای آشپزخانه

بهترین پارچه ممکن برای پرده آشپزخانه، پارچه نخی است. این پارچه ها بادوام هستند و به راحتی نیز شسته شده و دوباره آویزان می شوند.

انواع مدلهای پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه

 

برخی پارچه های قلاب دوزی شده یا پارچه هایی با طرح های چاپی به زیبایی و ارزش پارچه می افزایند، ولی باید توجه داشته باشید که پارچه موردنظرتان باید در برابر نور نیز مقاومت کافی داشته باشد و با تابش نورخورشید از پشت شیشه ها به سرعت تغییر رنگ ندهد و بور نشود.

 مد پرده 2013

مدل پرده آشپزخانه

 

برخی از پارچه های پرده آشپزخانه بسیار نازک هستند و آن زیبایی که شما در ذهن داشتید را به وجود نمی آورند. ولی اگر پشت آنها یک لایه دیگر به عنوان آستر بیاید، زیباتر به نظر می رسند.

زیباترین مدلهای پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه

 

 اگر می خواهید آشپزخانه تان بزرگ تر به نظر برسد، از رنگ های روشن تر استفاده کنید. البته با پارچه های خیلی روشن، آشپزخانه تان در طول روز بسیار آفتابی به نظر خواهد رسید و ممکن است این حالت با سلیقه شما چندان مطابق نباشد.

جدیدترین مدلهای پرده آشپزخانه

مدل پرده آشپزخانه

 

برای آشپزخانه هایی که نور بیشتری را در طول روز از طریق پنجره ها دریافت می کنند، پارچه هایی که رنگ های تیره تردارند، مناسب ترند. علاوه بر  میزان نور و انتخاب پرده ای با پارچه تیره یا روشن، بهتراست به طرح و رنگ کابینت ها و دیوارهای آشپزخانه نیز توجه کنید.

شیک ترین مدل پرده آشپزخانه

 پرده آشپزخانه


 آشپزخانه فضایی غیررسمی است و در آن باید احساس راحتی بیشتری کنید؛ به همین دلیل پرده های کوتاه تر راحت ترند. هنگام خرید پرده آشپزخانه، حتماً از قبل پنجره را دقیق اندازه گیری کنید.

عکس مدل پرده آشپزخانه

مدل پرده آشپزخانه

 

پرده های آشپزخانه مدل ها و شکل های متفاوتی دارند. انتخاب مدل و شکل مناسب بستگی به سلیقه خودتان دارد و باید با توجه به میزان استفاده از پنجره برای باز و بسته کردن یا کاربرد راحت تر آن، مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

مدلهای جدید پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه

 

مدل پرده آشپزخانه جدید و زیبا

مدل پرده آشپزخانه

 

مدل های پرده آشپزخانه شیک

پرده های زیبای آشپزخانه 

ندل پرده آشپزخانه زیبا

پرده های شیک برای آشپزخانه

مدل پرده ، شیک ترین مدلهای پرده آشپزخانه

شیک ترین مدلهای پرده آشپزخانه
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 440
این مطلب مفید بود ؟ 360 80
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف