نمناک ورزشگوناگون مدل ایرانی عاشق پیمان حسینی دروازه بان ساحلی
پیمان حسینی ، پریا عرب زاده
کسب مقام ارزشمند نایب قهرمانی مسابقات بین قاره ای فوتبال ساحلی کشورمان اتفاق خوشایندی بود که در آن بی شک پیمان حسینی نقش به سزایی داشت.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395

پیمان حسینی و پریا عرب زاده مدل معروف ایرانی 

تیم فوتبال ساحلی کشورمان به تازگی به مقام ارزشمند نایب قهرمانی مسابقات بین قاره ای دست یافته است که بی شک در این موفقیت نقش پیمان حسینی بسیار پررنگ بوده است.

 در حاشیه مسابقات بین قاره ای فوتبال ساحلی که در کشور امارات برگزار شد انتشار عکس های پیمان حسینی و پریا عرب زاده -مدل ایرانی ساکن امارات- در فضای مجازی برای فوتبالیست خوش اخلاق کشورمان حاشیه ساز شده است.

درباره ﭘﺮﯾﺎ ﻋﺮﺏ ﺯﺍﺩﻩ گفته می شود:یکی از مدل های ایرانی است. او ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯼ ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ Aviation ﮐﺸﻮﺭ ﺍﻣﺎﺭﺍﺕ اﺳﺖ. عرب زاده در سن ١4 سالگی مقام سوم المپیاد ریاضی کانادا را کسب کرده است.

نکته:تصاویر منتشر شده از پیمان حسینی و پریا عرب زاده -بر فرض واقعی بودن آنها- در حاشیه محل برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی بوده و با توجه به برگزاری مسابقات در کشور امارات به نظر نمی رسد مشکل خاصی داشته باشد.

پیمان حسینی وپریا عرب زاده
پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی و پریا عرب زاده

مدل ایرانی عاشق پیمان حسینی دروازه بان ساحلی

مدل ایرانی عاشق پیمان حسینی دروازه بان ساحلی
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 34
برگرفته از اتاق خبر/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 22 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف