نمناک دنیای مدگوناگون آموزش تصویری مدل بستن شال و روسری با حجاب
مدل بستن روسری ، روسری قواره بزرگ
برای بستن روسری باحجاب مدل های متنوعی وجود دارد که در انواع سنتی و امروزی هستند, روش های جدید بستن روسری را یاد بگیرید و در استایل تان تنوع ایجاد کنید.

مدل بستن روسری باحجاب و شیک

اکثر خانم های ایرانی فقط یک مدل بستن روسری بلدند و در موقعیت های مختلف با همان مدل تکراری حضور پیدا میکنند, مدل بستن روسری در استایل خانم های ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث خوشتیپی شما میشود. هر خانمی باید چند مدل بستن روسری بلد باشد تا در مراسم و مهمانی های مختلف از آن ها استفاده کند, اگر هیچ مدلی برای بستن روسری بلد نیستید در ادامه آموزش تصویری بستن روسری به مدل های مد روز را مشاهده میکنید.

بستن روسری حریر

مدل بستن روسری حریر

در مهمانی های رسمی, خودمانی, محل کار, خرید, پیاده روی و ... باید از مدل های خاص بستن روسری استفاده کنید, مدل های بستن انواع روسری قواره بزرگ, کوچک, حریر, نخی را در این بخش از نمناک ببینید.

تمام این مدل های بستن روسری باحجاب هستند و ظاهری جدید و متنوع به شما میدهند, دخترخانم های جوان میتوانند از این مدل های بستن روسری ایده بگیرند و استایلی متفاوت داشته باشند.

بستن روسری قواره بزرگ

مدل بستن روسری قواره بزرگ

بستن روسری دخترانه

مدل بستن روسری دخترانه

بستن روسری باحجاب

مدل بستن روسری باحجاب

مدل بستن روسری

مدل بستن روسری 2018 - 97

بستن روسری مجلسی

مدل بستن روسری مجلسی

بستن روسری ساتن

مدل بستن روسری ساتن

مدل بستن روسری

مدل بستن روسری قواره کوچک

مدل های باکلاس بستن روسری باحجاب + آموزش تصویری

آموزش تصویری مدل بستن شال و روسری با حجاب
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 104
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 64 40
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف