نمناک دنیای مدگوناگون مدل بستن روسری برای صورت بیضی و کشیده + عکس
مدل بستن روسری ، مدل بستن شال
مدل بستن روسری بستگی به فرم صورت شما دارد, اگر صورت شما بیضی و کشیده است مدل های متنوعی برای شما وجود دارد.

مدل بستن روسری برای صورت کشیده

شال و روسری کامل کننده ی جذابیت و زیبایی صورت شماست. هر قدر هم لباس ها و کفش گران قیمت بپوشید بازهم روسری و شال حرف آخر را در جذابیت شما می زنند پس باتوجه به فرم صورت خود انتخاب کنید.انتخاب شال و روسری تنها برای پوشاندن موها اهمیت ندارد بلکه یک اصل مهم در جذابیت و زیبایی شما محسوب می شود پس بهتر است با دانستن نکات اصلی انتخاب شال و روسری با توجه به فرم صورت خود خرید کنید.

بستن روسری و شال برای کسانی که شکل صورت کشیده و بیضی دارند آسان است. اگر صورت بیضی دارید، بیشتر مدل ها برای شما مناسب است. شما با صورت بیضی می توانید شال و روسری خود را در شکل های مختلف ببندید.

مدل بستن روسری

مدل بستن روسری مناسب فرم صورت

شال ها و روسری ها در تمام دنیا به عنوان ابزار مد و زیبایی نیز به حساب می آیند و حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند.
 
اگر صورت بیضی شکل و کشیده دارید
اما توصیه کارشناسان مد این است که برای صورت بیضی شکل بهتر است هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های شال و روسری تان را رو تو بزنید تا گونه هایتان بیشتر به چشم بخورد.
مدل بستن روسری

مدل های جدید بستن شال و روسری

مدل بستن روسری

بستن شال و روسری برای صورت بیضی

 بستن روسری

بستن شال و روسری برای صورت دراز

صورت مستطیلی و دراز
در صورت مستطیلی و دراز، طول صورت از عرض آن بزرگ تر است. بنابراین روسری و شالی را انتخاب کنید که طول صورت را کوتاهتر کنید و صورت گرد شود. شال ها بهترین گزینه برای صورت های مستطیلی شکل است. شما می توانید با شال گوشه های صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند انتخاب نکنید. با استفاده از هدبند صورت خود را کوتاهتر کنید.

مدل بستن روسری برای صورت بیضی و کشیده + عکس

مدل بستن روسری برای صورت بیضی و کشیده + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 13
برگرفته از تابناک با تو - دلگرم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف