مدل تاج عروس
مدل تاج عروس که امسال بین عروس خانم های ایرانی پرطرفدار است مدل تاج های ملکه ای هستند که ظاهری سلطنتی به آن ها میبخشد.

مدل تاج عروس 2018 ملکه ای

تاج عروس همان اکسسوری مهم و ضروری لباس عروس است که انتخاب آن سلیقه ای است اما بهتر است با جواهرات ست شود, بیشتر عروس خانم های ایرانی امسال مدل تاج های ملکه ای میپسندند زیرا ظاهری باشکوه به آن ها میبخشد.

تاج های ملکه ای پرطرفدارترین مدل تاج بین عروس خانم ها هستند که مدل های لوکس و شیکی دارند, جدیدترین مدل تاج های ملکه ای که در سال 2018 مد شده اند را در ادامه برایتان جمع اوری کرده ایم.

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس 2018

برای اینکه بهترین تاج عروس را برای خود انتخاب کنید به نکات زیادی باید توجه کنید مانند مدل مو, فرم صورت, مدل جواهرات, لباس عروس و... در این صورت تاجی که روز عروسی روی سرتان میگذارید شما را به یک ملکه تمام عیار تبدیل میکند.

حواستان باشد که در بین خریدهای عروسی تاج باید آخرین چیزی باشد که میخرید زیرا باید با مدل لباس و جواهرات تان هماهنگ باشد.

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس ملکه ای

فرم صورت در انتخاب تاج عروس بسیار تاثیر گذار است, اگر صورت تان گرد است تاج های بلند و کشیده مناسب شما هستند اما اگر صورت لاغر و کشیده ای دارید تاج هایی که روی پیشانی قرار میگیرند انتخاب کنید و سراغ تاج های بلند نروید.

برای انتخاب تاج قد داماد را هم در نظر بگیرید, اگر شما با داماد هم قد هستید یا اختلاف قدی کوچکی دارید تاج های بلند انتخاب نکنید زیرا در این صورت قدتان از آقا داماد بلند تر دیده میشود و این اصلا خوب نیست.

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس فرحی

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس سال 97

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس اروپایی

مدل تاج عروس

جدیدترین مدل تاج عروس 

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس ملکه ای 2018

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس لوکس و شیک

مدل تاج عروسی شیک و جذاب سلطنتی

520
این مطلب مفید بود ؟200
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : تاج عروس
وبگردی