نمناک ورزشفوتبال پیام فارسی مدل مشهور روسی به ایران در جام جهانی 2018
مدل روسی ، ویکتوریا لوپریووا
مدل روسی از مردم ایران برای جام جهانی دعوت کرد و جمله ای را به فارسی در صفحه خود منتشر کرد و نوشت: به روسیه خوش آمدید.

دعوت مدل روسی از ایرانی ها

ویکتوریا لوپریووا مدل سرشناس روسی و سفیر جام جهانی 2018 روسیه, از طرفداران ایران دعوت کرد که به روسیه بروند. خانم ویکتوریا لوپریووا مدل سرشناس روسی که به عنوان سفیر جام جهانی 2018 انتخاب شده در پیامی خطاب به مردم ایران گفت:می خواهم به ایران برای راهیابی به جام جهانی فوتبال 2018 تبریک بگوییم، ما منتظر مهمانان و طرفداران فوتبال ایران در کشورمان هستیم و به شما در روسیه خوش آمد می گوییم.

او همچنین جمله ای را به فارسی در صفحه خود منتشر کرد و نوشت:به روسیه خوش آمدید!

مدل روسی

پیام خوش آمدگویی مدل روس به ایرانی ها 

بیوگرافی ویکتوریا لوپریووا:

ویکتوریا لوپریووااو در سال 2003 دختر شایسته روسیه شد. ویکتوریا لوپریووا که در شهر روستوف-نا-دونو به دنیا آمد. او در سنین نوجوانی به دلیل زیباییش پیشنهادهای زیادی برای کار در آژانس های مدلینگ داشت اما همه آن ها را رد می کرده است.تا اینکه در سال 1999 وارد یک شرکت مدلینگ شد.همین موضوع باعث شد در سال 2003 عنوان دختر شایسته روسیه را کسب کند.او مدتی بعد به مسکو نقل مکان کرد و در یکی از شبکه های اصلی تلویزیونی روسیه مشغول به کار شد.
 
مدل روسی

پیام خوش آمدگویی مدل روس به ایرانی ها 

ویکتوریا لوپریووا از سال 2007 در یک برنامه فوتبالی به عنوان مجری حضور داشت که همین باعث شد تا به فوتبال علاقه مند شود.از همان سال در خیلی از برنامه ورزشی و فوتبالی شرکت کرد. Fyodor Smolov همسر سابق ویکتوریا مهاجم یک تیم فوتبال روسی بود. او در سال 2015 با امضای قراردادی به عنوان نماینده و سفیر منطقه روستوف-نا-دونو در جام جهانی 2018 روسیه معرفی شد. او تاکنون فوتبالیست های مشهوری را به روسیه دعوت کرده است.

پیام فارسی ویکتوریا لوپریووا مدل روسی به ایرانی ها

پیام فارسی مدل مشهور روسی به ایران در جام جهانی 2018
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از خبرورزشی،ویکی پدیا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف