دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سبک زندگیبارداری و نوزاد رابطه مدل شکم در بارداری و جنسیت جنین
بارداری و جنسیت جنین ، تعیین جنسیت جنین بدون سونو
بارداری و جنسیت جنین .حتما شما هم تا حالا شنیده اید که بسیاری از خانم ها قبل از آنکه سونوگرافی جنسیت جنین را تشخیص دهد آنها با نگاهی به فرم و مدل شکم زن باردار جنسیت جنین را تشخیص می دهند. ولی چطور؟
بازدید : 103,823 نفر

ارتباط فرم و مدل شکم زن حامله در بارداری و جنسیت جنین

حتما شما هم تا حالا شنیده اید که بسیاری از خانم ها قبل از آنکه سونوگرافی جنسیت جنین را تشخیص دهد آنها با نگاهی به فرم و مدل شکم زن باردار جنسیت جنین را تشخیص می دهند. ولی چطور؟به عقیده برخی از خانم ها مدل و فرم شکم در بارداری و جنسیت جنین به هم ربط دارند. برخی از زنان می گویند اگر شکم زن باردار بزرگ و جلوآمده به شکل هندوانه باشد نوزاد او پسر خواهد بود و اگر شکم تیز باشد ... .

ممکن است از همان ماه های نخست حاملگی ، خانم های پیرامونتان با خیره شدن به شکم بزرگ شما بگویند که دخترمی زایید و حتی زمانیکه از خیابان عبور میکنید، بسیاری از خانمها با دیدن شکم که حسابی جلو آمده بگویند نوزادتان پسر خواهد بود اما واقعیت به این آسانی نیست. اظهارنظر در باره وضعیت نوزاد، آن هم با برانداز مدل شکم یکی از شایع ترین باورهای خرافی است. واقعیت این است که شکل شکم بیشتر از آنکه به جنسیت نوزاد ارتباط داشته باشد به موقعیت قرار گرفتن او مرتبط است. جالب اینجاست که تغییر موقعیت جنین در بارداری می تواند شکل شکم مادر را در هفته های مختلف تغییر دهد. اگر شما هم به خاطر شکل متفاوت شکم تان مدام باید به دیگران جواب پس بدهید، این مطلب را بخوانید و به اطرافیان تان هم خواندنش را توصیه کنید. در این صفحات همه چیز را در مورد شکم سالم یک مادر باردار با شما در میان می گذاریم و چند حرکت ورزشی آرامش بخش و شکم آب کن را برای ماه های بعد از زایمان به شما آموزش می دهیم.


آلبالو خورده اید؟

باور رایجی وجود دارد که می گوید شکم بزرگ نشانه وجود فرزندی قوی و سنگین وزن است و مادرانی که شکمی کوچک دارند، فرزندی ضعیف و لاغر به دنیا می آورند اما در اغلب موارد این باور نادرست است. اگر شما قد بلندید و عضلات قوی دارید، احتمال اینکه جنین تان در موقعیت بالاتری قرار بگیرد و شکم بارداری تان بالا بایستد و چندان بزرگ به نظر نرسد، زیاد است اما اگر ریزه هستید و فرزند درشتی را هم حمل می کنید، عجیب نیست که شکم تان هم حسابی بزرگ به نظر برسد. اغلب شکم های بارداری تا ماه سوم و گاهی حتی ابتدای ماه چهارم خود را نشان نمی دهند اما زنانی هستند که از همان ماه اول شکم شان به وضوح برجسته می شود. نفخ مادران باردار اصلی ترین دلیل برجستگی زودرس شکم شان است. البته تجربه بارداری قبلی هم می تواند شکم زنانی که برای چندمین بار مادر شدن را تجربه می کنند، بزرگ تر جلوه دهد.

هندوانه خورده اید؟

فرقی ندارد که جنین تان پسر باشد یا دختر. شکم های هندوانه ای معمولا نشان دهنده قرار گرفتن جنین در وضعیت قدامی هستند. در این حالت پشت سر جنین به سمت جلوی شکم مادر و چشم های نوزاد به سمت کمر مادر است. مادرهایی که جنین شان در این وضعیت قرار دارد، به خاطر انحنایی که کمر جنین ایجاد می کند، شکمی بزرگ و گرد دارند. حالا گاهی بزرگی این شکم مثل کوه نوک تیز و گاهی مثل هندوانه گرد و برآمده است.

شکم زن باردار

ارتباط اندازه و فرم شکم زن در باردار و جنسیت جنین

خربزه خورده اید؟

مادرهایی که چشم های جنین شان به سمت شکم قرار گرفته و کمر جنین به سمت کمر مادر است، کمتر باردار به نظر می رسند. آنها شکم پهنی دارند که چندان برآمده نیست و اغلب باید به اطرافیان شان در مورد خورد و خوراک خود و دلیل کوچک ماندن شکم شان توضیح دهند چراکه هنوز هم از نظر بسیاری از افراد شکم بزرگ نشانه سلامت مادر و جنین است البته این مادرها هم گاهی شکمی هندوانه ای پیدا می کنند چراکه شکل شکم ممکن است حتی در طول یک روز هم چندین بار دستخوش تغییر شود. با چرخش های جنین یا نفخ مادر احتمال دارد در بعضی ساعات شکم مادر بزرگ تر به نظر برسد و در بعضی ساعات کوچک و خوابیده به چشم بیاید.

گلابی خورده اید؟

بالا یا پایین بودن شکم هیچ ربطی به جنسیت جنین ندارد. وقتی شکم مادری بالا قرار دارد، معنایش این است که عضلات شکمش قوی است و در وضعیت مناسبی به سر می برد درحالی که سن بارداری، تجربیات بارداری قبلی یا متناسب نبودن و ضعیف بودن اندام مادر قبل از بارداری می تواند شکم او را پایین بیندازد. یک شکم بزرگ اگر با عضلات ضعیف همراه شود می تواند گلابی شکل به پایین بیفتد.

بارداری و جنسیت جنین ، رابطه مدل شکم در بارداری و جنسیت جنین

برگرفته از سیب سبز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 116 21
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف